Šatky Little Frog

 

 

Každý, kto hľadá krásnu bavlnenú šatku na celé nosiace obdobie, by sa mal zoznámiť s ponukou výrobcu Little Frog. Poďme si o týchto šatkách povedať viac.

 

Príjemná bavlna
Väčšina šatiek Little Frog je vyrobená zo 100% bavlny. Sú preto veľmi príjemné a vhodné aj na nosenie novorodenca. Bavlnu oceníte aj pre jej nenáročnú údržbu. Bavlnenú šatku Little Frog je možné prať na 40 stupňoch a žehliť pri strednej teplote. Vo všeobecnosti však šatky nemusíte prať často.


Ľan

Hoci u výrobcu Little Frog dominujú bavlnené šatky, v ponuke nájdete aj šatky s prímesami. Jednou z nich je prímes ľanu. Bavlnená šatka s touto prímesou je nosná, vzdušná a výborná na leto. Termoregulačné schopnosti ľanu však oceníte aj v zime, pretože keď je chladno, šatka vás príjemne zahreje. Navyše, aj napriek prímesi je šatka mäkká, jemná a vzdušná. Na dotyk je veľmi príjemná, dieťatko sa v nej určite bude cítiť dobre. Takou je napríklad šatka Little Frog Linen Ammolite, ktorú nájdete aj v našej ponuke.

 

Bambus

Veľmi obľúbenou a vyhľadávanou prímesou na leto je bambus. Je vzdušný, príjemný a vhodný na nosenie malých detičiek. Bambusová šatka Little Frog Bamboo Turquoise je veselým, zelenomodrým spoločníkom, s ktorým bude nosenie jedna radosť :-) Pri ťažších deťoch však bambus nie je veľmi nosný.

 

Šatka Little Frog je pre všetkých
Každá šatka Little Frog je široká 70 cm. Je to dostatočná šírka na nosenie novorodencov i malých zvedavých chodcov. Šatky sú dostupné vo všetkých veľkostiach, takže si tú svoju šatku určite nájde každý typ mužskej i ženskej postavy. Podľa dostupnosti je možné objednať 2.6m, 3.2m, 3.6m, 4.6, 5.2m.

 

Dizajn

Šatky Little Frog sú výnimočné a charakteristické tým, že takmer všetky majú jednotný motív – pásiky. Niektoré šatky majú menšie a užšie pásiky, ktoré splývajú v rôznych farebných odtieňoch, pri iných šatkách sú pásiky väčšie a širšie. Hoci ústredným znakom šatiek Little Frog sú pásiky, každá šatka je špecifická svojim nápaditým dizajnom.

 

Šatky Little Frog Ammolite
Vyznačujú sa dúhovými farbami, teda na jednej šatke hrá spolu v pravidelnom rozložení viacero farieb. Striedajú sa svetlé a tmavé, celkový efekt je veľmi pekný. V ponuke je šatka Sunny Ammolite, Sandy Ammolite, ale aj ring sling.

 

Cube

Little Frog Cube sa odlišuje tým, že pásiky nie sú dominantné. Ide o veľmi atraktívny motív šatky s nádychom geometrie. Tvoria ho súmerné línie a geometrické tvary. V ponuke sú elegantné šatky v modrej farbe Little Frog Azure Cube, ale aj Little Frog Black Cube v univerzálnej čierno-bielej kombinácii.
 

Little Frog Agate

Sú veľmi podobné šatkám Ammolite. Dominantné sú pásiky, ktoré sú mierne odlišným spôsobom umiestnené na šatke, farby sa striedajú, vďaka čomu šatka pôsobí skutočne sviežo, veselo a hravo. Little Frog Agate je veľmi univerzálnou šatkou na nosenie chlapčekov a dievčatiek.

 

Charm

Podobne ako Cube, aj Motív Charm je výnimočný a jedinečný. Krásu šatky Little Frog Charm podčiarkuje rastlinný motív, ktorý vás prenesie do lesa plného neodolateľnej vône ihličia a jemného vánku. V ponuke je v svetlom odtieni, ale aj v tmavom lesnom zelenom.

 

Nevšednou je aj šatka s motívom srdiečok Little Frog Lemon Hourglasses, ktorá sa nesie v príjemných odtieňoch tmavšej citrónovej farby.

Všetky ďalšie krásne šatky z ponuky Little Frog nájdete na tejto stránke.

 

 


Podobné články


Kojenie v šatke alebo v nosiči

Kojenie v šatke alebo v nosiči

Mať voľné ruky, venovať sa rozličným činnostiam a popritom kojiť dieťatko? Áno! So šatkou a nosičom je život jednoduchší aj v prípade dojčenia. Presvedčte sa sami.

Šatka verzus nosič

Šatka verzus nosič

Máte aj vy problém rozhodnúť sa medzi šatkou a nosičom? Váhate čo je lepšie? Potom si určite prečítajte náš článok.

Najstaršia šatka na nosenie detí?

Najstaršia šatka na nosenie detí?

V roku 2014 objavili archeológovia v tureckom meste Çatalhöyük konopnú tkaninu starú viac ako 9000 rokov. Mohlo sa jednať o najstaršiu šatku na nosenie detí?

Šatky Fidella

Šatky Fidella

Jemnučká na dotyk, vhodná od narodenia, bez zanášania a s nádherným dizajnom. Šatka od Fidelly ponúka ešte viac.

Nová alebo zanosená šatka?

Nová alebo zanosená šatka?

Mnoho mamičiek, ktoré len začínajú s nosením v šatke, sa najviac zaoberajú práve touto otázkou. Akú šatku je najlepšie si zaobstarať hneď na začiatok? Kúpiť pre novorodenca novučičkú, nezanosenú šatku alebo siahnuť radšej po bazárovej, ekonomickejšej vari

Ako správne obliekať seba a dieťatko

Ako správne obliekať seba a dieťatko

Počasie sa veľmi rýchlo mení. V našom článku sa vám pokúsime priblížiť, ako sa správne obliekať pri nosení dieťatka počas celého roka.

Aká je to šatka na celé nosiace obdobie?

Aká je to šatka na celé nosiace obdobie?

Šatkou na celé nosiace obdobie nazývame takú šatku, ktorá je dostatočne nosná aj pre ťažšie deti, ale zároveň je do nej možné viazať už aj novorodenca. Kto sa v šatkách vyzná vie, že naraziť na naozaj dobrú šatku na celé nosiace obdobie môže byť niekedy z

So šatkou na svadbe aj ako nevesta

So šatkou na svadbe aj ako nevesta

Ísť na svadbu kamarátke, alebo radšej zostať doma s malým? Riešiť túto dilemu sa už nenosí. Presvedčte sa, že šatky sú zároveň skvelými svadobnými doplnkami, a to aj v prípade, že ide o vašu vlastnú svadbu.

Šatka alebo kočík?

Šatka alebo kočík?

Všetko má svoje pre a proti. Ak riešite dilemu, či si vybrať šatku alebo kočík, ste na správnom mieste. Prečítajte si o výhodách a nevýhodách, aby ste sa mohli správne rozhodnúť.

Viazanie šatky

Viazanie šatky

Kríž s kapsou a Kríž na boku. S týmto návodom na viazanie dvoch základných úväzov zvládne uviazať šatku na nosenie detí každý.

Zanášanie novej šatky na nosenie detí

Zanášanie novej šatky na nosenie detí

Prekvapila vás po kúpe šatky jej tvrdosť? Neľakajte sa. Mnoho šatiek na nosenie je potrebné istý čas zanášať, kým sa poddajú. Prezradíme vám, ako na to.

Šatkový nosič

Šatkový nosič

Uvažujete nad kúpou pomôcky na nosenie svojho dieťatka, ale neviete, či je lepšia šatka alebo nosič? A čo tak skĺbiť ich do jedného celku? Zoznámte sa so šatkovými nosičmi.