So šatkou na svadbe aj ako nevesta

Nosiť dieťa môže každý, a to kedykoľvek a kdekoľvek. Svoje dieťatko môžete mať pri sebe aj počas jedného z najväčších dní života - na svadbe! Tu sú dôkazy, že šatky a nosiče sú tiež skvelými svadobnými doplnkami.

    

Svadba je obrovskou udalosťou v živote muža a ženy, ktorú s nimi prežíva celá rodina. V dostatočnom predstihu sa plánuje a chystá všetko, čo musí byť v deň "D" jednoducho perfektné. Svadobná sezóna je práve na jar a počas leta v plnom prúde. Snúbenci dolaďujú posledné záležitosti a už sa nevedia dočkať svojho veľkého dňa (niektorí sa nevedia dočkať, kedy to už budú mať konečne za sebou). Obrúčky, šaty, oblek, výzdoba, hostina, alko a nealko, všetko je pripravené. Počkať, naozaj všetko? Či už pred oltárom budete stáť práve vy, alebo sa chystáte na svadbu kamaráta či kamarátky, svoje dieťa nedávajte strážiť babke a dedkovi. Svadbovať predsa môžete aj spolu s vašim drobcom, či už v úlohe svadobčana alebo mladomanžela. Ideálny čas na šatky a nosiče!


Mamina a ocino sa berú, idem za svedka!

Čo môže byť krajšie, ako mať v bezprostrednej blízkosti plod vašej lásky v takom dôležitom okamihu, ako je vyslovenie spoločného "áno"? V ponuke sú predsa také nádherné nosiče a šatky aj v bielych a svetlých farbách. Nevesta na sebe bude mať ten najkrajší doplnok zo všetkých - svoje dieťatko. Navyše, vaše svadobné fotografie s čerešničkou na torte v podobe túliaceho sa drobčeka, vám budú všetci závidieť. Ak sa z vás teda stali rodičia ešte pred svadbou, majte na pamäti, že tým najkrajším svadobným darom, ktorý môžete dostať, je blízkosť a spokojný úsmev vášho bábätka.


V úlohe družičky

Idete za družičku, ale lámete si hlavu s tým, že sa vám nemá kto postarať o dieťa? Šup s ním do šatky a môžete vyraziť! Užijete si svadbu so všetkým, čo k nej patrí. Svadbovať naplno môžete aj ak máte dieťa a ďalšie je na ceste. Pomôcky na nosenie detí sú veľmi populárne aj počas tehotenstva, netreba veriť predsudkom, že sú v tomto období škodlivé. Chcete svoje šperky, náušnice či náhrdelník zladiť so šatkou? Potom si vyberte Ring sling, ktorého krúžky vám dodajú šmrnc. Ak ešte k tomu svoje dieťa oblečiete do elegantného detského obleku alebo šatočiek, stane sa miláčikom celej svadby.  A vy  spolu s ním :-)

     

Ty si to odnesieš

Bábätká a staršie deti nepatria k opatrovateľkám, keď sa rodičia chystajú na svadbu alebo inú oslavu. Každý rodič, ktorý na svadbu berie aj svoje dieťa, síce vie, že práve on je ten, kto si celú starostlivosť odnesie, ale v prípade nosenia si vôbec nemusí lámať hlavu hrôzostrašnými scenármi. So šatkou alebo nosičom sa celá záležitosť stane jednou veľkou zábavou. Nosenie sa predsa nosí a svadby nie sú žiadnou výnimkou. Práve naopak! Vďaka nim sa budete môcť najesť, odfotiť spolu s rodinou a známymi, ale aj zatancovať si bez neustáleho obzerania sa a kontrolovania, či je všetko s vašim bábom v poriadku. Dieťatko vás navyše s najväčšou pravdepodobnosťou nebude zamestnávať neustálym plačom, pretože vás bude cítiť nablízku, a tak sa s vedomím, že maminka je pri ňom, zhostí úlohy pokojného minisvadobčana.

 

 


Podobné články


Výber nosiča

Výber nosiča

Vybrať si ten správny nosič môže byť pre rodičov často veľmi zložité. V článku sa dozviete užitočné informácie, ktoré vám môžu výber uľahčiť.

Rastúce nosiče

Rastúce nosiče

Hľadáte nosič na celé nosiace obdobie? Pozrite si prehľad nosičov, ktoré porastú spolu s vašim bábätkom.

Kojenie v šatke alebo v nosiči

Kojenie v šatke alebo v nosiči

Mať voľné ruky, venovať sa rozličným činnostiam a popritom kojiť dieťatko? Áno! So šatkou a nosičom je život jednoduchší aj v prípade dojčenia. Presvedčte sa sami.

Šatka verzus nosič

Šatka verzus nosič

Máte aj vy problém rozhodnúť sa medzi šatkou a nosičom? Váhate čo je lepšie? Potom si určite prečítajte náš článok.

Najstaršia šatka na nosenie detí?

Najstaršia šatka na nosenie detí?

V roku 2014 objavili archeológovia v tureckom meste Çatalhöyük konopnú tkaninu starú viac ako 9000 rokov. Mohlo sa jednať o najstaršiu šatku na nosenie detí?

12 pokorených mýtov o nosení

12 pokorených mýtov o nosení

Toto sú frázy, ktorým pri nosení rozhodne neverte.

Nová alebo zanosená šatka?

Nová alebo zanosená šatka?

Mnoho mamičiek, ktoré len začínajú s nosením v šatke, sa najviac zaoberajú práve touto otázkou. Akú šatku je najlepšie si zaobstarať hneď na začiatok? Kúpiť pre novorodenca novučičkú, nezanosenú šatku alebo siahnuť radšej po bazárovej, ekonomickejšej vari

Ako správne obliekať seba a dieťatko

Ako správne obliekať seba a dieťatko

Počasie sa veľmi rýchlo mení. V našom článku sa vám pokúsime priblížiť, ako sa správne obliekať pri nosení dieťatka počas celého roka.

Zásady bezpečného nosenia detí

Zásady bezpečného nosenia detí

Veľakrát ste už možno počuli rôzne poznámky od náhodných okoloidúcich, keď vás videli nosiť vaše dieťatko. Väčšinou sa ľudia desia, či môže bábätko v šatke alebo nosiči dobre dýchať. Ich obavy sú väčšinou úplne neopodstatnené, rodičia väčšinou sami dávajú

Nosenie novorodenca

Nosenie novorodenca

Máloktorému dieťatku stačí ležať v postieľke, väčšina vyžaduje kontakt a nosenie na rukách. O to viac v prípade novorodenca.

Medzinárodný týždeň nosenia detí 2017

Medzinárodný týždeň nosenia detí 2017

Veľkolepé oslavy nosenia sú za dverami. Aký bude program tento rok?

Ergonomické nosiče Storchenwiege a Tula

Ergonomické nosiče Storchenwiege a Tula

V prvej časti nášho článku sme sa podrobnejšie venovali dvom veľmi známym ergonomickým nosičom, Manduce A Ergobaby. Dnes vám prinášame pokračovanie, kde si predstavíme opäť veľmi kvalitné a známe nosiče, Storchenwiege a Tulu.