Didymos Hahnentritt Viola Petrol 4.7m115.00 €

Didymos Hahnentritt Viola Petrol
Didymos Hahnentritt Viola Petrol
Didymos Hahnentritt Viola Petrol
115.00 €
Materiál bavlna
Stav Nové
Veľkosť 4.7m
Typ Pevné
Didymos Hahnentritt Viola Petrol
Materiál: 100% organická bavlna
Gramáž: 230g/m2
Vhodná: pre novorodencov aj staršie deti

Veľmi zaujímavý dizajn v tmavej, elegantne sa lesknúcej farebnej kombinácií, ktorá sa nedá dobre zachytiť na fotkách. Táto krásna šatka určite osloví milovníkov nápaditého a netuctového dizajnu. Je mäkká, dobre sa doťahuje a nie je potrebné ju zanášať. Je vhodná na celé nosiace obdobie.

Šatky Didymos k vám prídu nepredprané, čo znamená, že budú o niečo dlhšie, po prvom opratí sa bavlna mierne zrazí. Dĺžka šatky zahŕňa aj jeden šikmý cíp. Naviac je teda dĺžka druhého cípu. Dlhšie strany všetkých šatiek majú v strede nášivku, čo uľahčuje viazanie úväzov. Niektoré šatky majú aj farebne odlíšené lemy.

Surová bavlna, z ktorej sú neskôr šatky utkané, neobsahuje žiadne pesticídy ani herbicídy, vďaka ekologickému poľnohospodárstvu. Ani pri tkaní šatiek sa nepoužívajú žiadne chemikálie, iba prírodný zemiakový škrob. Priadza sa farbí každá zvlášť pred tkaním, preto sú farby omnoho trvácnejšie a odolnejšie. Používané farbivá neobsahujú škodliviny ani ťažké kovy a sú pri kontakte s pokožkou, potom či slinami úplne bezpečné a nezávadné.