Didymos Iris 4.2m109.90 €

Didymos Iris
Didymos Iris
109.90 €
Materiál bavlna
Stav Nové
Veľkosť 4.2m
Typ Pevné
Didymos Iris
Materiál: 100% biobavlna
Gramáž: 200g/m2
Vhodná: pre novorodencov aj staršie deti

Keprová väzba zo 100% biobavlny v sviežich odtieňoch petrolejovej, svetlozelenej, tyrkysovej a modrej farby.

Šatka sa vyznačuje mäkkosťou a jemnosťou materiálu a skvelými nosiacimi vlastnosťami, tak pre novorodenca, ako ajpre staršie dieťatko. Prekrásna farebná kombinácia vás neprestane baviť a šatka vám rozjasní každý deň. Vďaka jej farebnosti budú všetky vaše úväzy krásne a efektné.

Šatky Didymos k vám prídu nepredprané, čo znamená, že budú o niečo dlhšie, po prvom praní sa bavlna mierne zrazí. Dĺžka šatky zahŕňa aj jeden šikmý cíp. Naviac je teda dĺžka druhého cípu. Dlhšie strany všetkých šatiek majú v strede nášivku, čo uľahčuje viazanie úväzov. Niektoré šatky majú aj farebne odlíšené lemy.

Surová bavlna, z ktorej sú neskôr šatky utkané, neobsahuje žiadne pesticídy ani herbicídy, vďaka ekologickému poľnohospodárstvu. Ani pri tkaní šatiek sa nepoužívajú žiadne chemikálie, iba prírodný zemiakový škrob. Priadza sa farbí každá zvlášť pred tkaním, preto sú farby omnoho trvácnejšie a odolnejšie. Používané farbivá neobsahujú škodliviny ani ťažké kovy a sú pri kontakte s pokožkou, potom či slinami úplne bezpečné a nezávadné.