Didymos Lisca White Rainbow 4.2m126.00 €

Didymos Lisca White Rainbow
Didymos Lisca White Rainbow
Didymos Lisca White Rainbow
Didymos Lisca White Rainbow
126.00 €
Materiál bavlna
Stav Nové
Veľkosť 4.2m
Typ Pevné
Didymos Lisca White Rainbow
Materiál: 100% biobavlna
Gramáž: 270g/m2
Vhodná: pre novorodencov aj staršie deti

Žakárová väzba so 100% biobavlny s pestrofarebnou dúhovou osnovou a bielym útkom.
Žakárové vzory sú tkané zo 100% biobavlny. Motívy sú vytkávané náročnou žakárovou technikou, nejde o žiadnu potlač. Tieto šatky majú rovnaký vzor z oboch strán, iba farebne obrátený, čo vytvára nádherné efekty pri viazaní. Žakárové tkaniny sú jemné, pružné ale dostatočne pevné.

Šatky z rady Lisca sa vyznačujú neskutočnou mäkkosťou a jemnosťou materiálu a skvelými nosiacimi vlastnosťami či pre novorodenca alebo staršie dieťa. Prekrásna dúhová farebná kombinácia vás neprestane baviť a šatka vám rozjasní každý deň. Vďaka jej farebnosti budú všetky vaše úväzy krásne a efektné.
Gramáž 270g/m2 zaručí jej vhodnosť na celé nosiace obdobie, nemusíte sa báť ani zanášania, všetky šatky Lisca sú mäkké a poddajné už z krabice.

Šatky Didymos k vám prídu nepredprané, čo znamená, že budú o niečo dlhšie, po prvom opratí sa bavlna mierne zrazí. Dĺžka šatky zahŕňa aj jeden šikmý cíp. Naviac je teda dĺžka druhého cípu. Dlhšie strany všetkých šatiek majú v strede nášivku, čo uľahčuje viazanie úväzov. Niektoré šatky majú aj farebne odlíšené lemy.

Surová bavlna, z ktorej sú neskôr šatky utkané, neobsahuje žiadne pesticídy ani herbicídy, vďaka ekologickému poľnohospodárstvu. Ani pri tkaní šatiek sa nepoužívajú žiadne chemikálie, iba prírodný zemiakový škrob. Priadza sa farbí každá zvlášť pred tkaním, preto sú farby omnoho trvácnejšie a odolnejšie. Používané farbivá neobsahujú škodliviny ani ťažké kovy a sú pri kontakte s pokožkou, potom či slinami úplne bezpečné a nezávadné.