Chceš poradiť? Radi ti pomôžeme0948 113 912
Kontakt Vytvoriť účetPrihlásiť sa

Didymos Pfau Seegrün Leinen 4.7m99.00 € 163.00 €

Didymos Pfau Seegrün Leinen
Didymos Pfau Seegrün Leinen
Didymos Pfau Seegrün Leinen
99.00 € 163.00 €
Skladom
pripravené na odoslanie ku Vám
Materiál ľan
Stav Nové
Veľkosť 4.7m
Typ Pevné
Didymos Pfau Seegrün Leinen
Materiál: 75% organická bavlna, 25% ľan
Gramáž: 230g/m2
Vhodná: pre deti od 5-6 kg

Slávny vzor Didymos pávy prichádza opäť, aby vám priniesol všetky výhody ľanovej šatky, tentokrát vo farbe zelenkavého mora. Ľan je prímes, ktorá sa odporúča do horúcich dní, práve vďaka jeho unikátnym termoregulačným schopnostiam. Taktiež zvyšuje nosnosť šatky, ľanové sú vhodné najmä pre ťažšie deti ale po zanosení sú dostatočne mäkké aj pre novorodenca.

Bavlnené vlákna farby morskej zelenej sa striedajú s antracitovými vláknami ľanu, vytvárajúc žakárovou technikou vzory pávov. Tento motív je na oboch stranách šatky rovnaký.
Šatka je strednej hrúbky, je veľmi odolná, nosná a pohodlná, hlavne vďaka perfektnej diagonálnej pružnosti.

Šatky Didymos k vám prídu nepredprané, čo znamená, že budú o niečo dlhšie, po prvom opratí sa bavlna mierne zrazí. Dĺžka šatky zahŕňa aj jeden šikmý cíp. Naviac je teda dĺžka druhého cípu. Dlhšie strany všetkých šatiek majú v strede nášivku, čo uľahčuje viazanie úväzov. Niektoré šatky majú aj farebne odlíšené lemy.

Surová bavlna, z ktorej sú neskôr šatky utkané, neobsahuje žiadne pesticídy ani herbicídy, vďaka ekologickému poľnohospodárstvu. Ani pri tkaní šatiek sa nepoužívajú žiadne chemikálie, iba prírodný zemiakový škrob. Priadza sa farbí každá zvlášť pred tkaním, preto sú farby omnoho trvácnejšie a odolnejšie. Používané farbivá neobsahujú škodliviny ani ťažké kovy a sú pri kontakte s pokožkou, potom či slinami úplne bezpečné a nezávadné.

info
info