Didymos Venezia Fuchsia 5.2m122.00 €

Didymos Venezia Fuchsia
Didymos Venezia Fuchsia
Didymos Venezia Fuchsia
122.00 €
Materiál bavlna
Stav Nové
Veľkosť 5.2m
Typ Pevné
Didymos Venezia Fuchsia
Materiál: 100% organická bavlna
Gramáž: 270g/m2
Vhodná: pre novorodencov aj staršie deti

Šatka Didymos Venzia Fuchsia je utkaná žakárovou technikou v prekrásnych, teplých tónoch fuksiovej a modrozelenej farby. Je vhodná pre všetky vekové kategórie a bude skvelou šatkou na celé nosiace obdobie, vďaka jej vysokej gramáži. Po rozbalení si nájdete nádherne jemnú a mäkkú šatku, s ktorou sa bude perfektne viazať od prvého dňa!

Šatky Didymos k vám prídu nepredprané, čo znamená, že budú o niečo dlhšie, po prvom opratí sa bavlna mierne zrazí. Dĺžka šatky zahŕňa aj jeden šikmý cíp. Naviac je teda dĺžka druhého cípu. Dlhšie strany všetkých šatiek majú v strede nášivku, čo uľahčuje viazanie úväzov. Niektoré šatky majú aj farebne odlíšené lemy.

Surová bavlna, z ktorej sú neskôr šatky utkané, neobsahuje žiadne pesticídy ani herbicídy, vďaka ekologickému poľnohospodárstvu. Ani pri tkaní šatiek sa nepoužívajú žiadne chemikálie, iba prírodný zemiakový škrob. Priadza sa farbí každá zvlášť pred tkaním, preto sú farby omnoho trvácnejšie a odolnejšie. Používané farbivá neobsahujú škodliviny ani ťažké kovy a sú pri kontakte s pokožkou, potom či slinami úplne bezpečné a nezávadné.