Diva Basico Oltremare dlhý 255.00 €

Diva Basico Oltremare dlhý
Diva Basico Oltremare dlhý
Diva Basico Oltremare dlhý
Diva Basico Oltremare dlhý
Diva Basico Oltremare dlhý
Diva Basico Oltremare dlhý
55.00 €
Šitie/ sklad Nožnicový sklad
Veľkosť 2
Diva Basico Oltremare dlhý
Zloženie: 100% bavlna
Gramáž: 270g/m²
Vhodný: pre novorodencov aj staršie deti

Ring sling Diva Basico Oltremare je nádhernej nebesky-modrej farby s jemným ornamentovým motívom. Diva Basico je ekonomicky výhodnou radou produktov na nosenie detí značky Diva Milano. Ich dizajn pochádza z Talianska a vyrábajú sa v Rusku.

Hliníkové ring slingové krúžky sú našité k látke, vytvárajúcej na ramene nožnicový sklad. Ten sa skladá z niekoľkých záhybov zošitých v jednom smere. Tento spôsob šitia ring slingov je veľmi elegantný a jednoduchý na manipuláciu.

Dĺžka ring slingu:

L: 200 cm

Diva Milano Ring slingy zaručujú bezpečné a ergonomické nosenie pre novorodencov i staršie deti.

DIVA Basico, to sú šatky, ring slingy a mei taie, ktoré sú navrhované skúsenými dizajnérmi
v Taliansku.Na výber je široká škála perfektne ladiacich farebných kombinácií, ktoré potešia každú ženu. Produkty majú výbornú kvalitu. Sú vyrobené zo 100% vysokokvalitnej bavlny, výlučne farbenej iba AZO FREE farbami, čo znamená, že nedochádza k nepriaznivému pôsobeniu farieb na pozornosť detí. Šatky sú už od novoty veľmi príjemné, netreba ich zanášať a nemalou výhodou je aj ich priaznivá cena.

Aby sa udržala nižšia cena, produkty nie sú balené v obvyklých krabiciach, ale v igelitových vrecúškach s kartónom vo vnútri. Ku každej šatke je aj pribalený návod.