Chceš poradiť? Radi ti pomôžeme0948 113 912
Kontakt Vytvoriť účetPrihlásiť saEUR CZK

Diva Basico Perla ring sling dlhý 55.00 €

Diva Basico Perla ring sling dlhý
Diva Basico Perla ring sling dlhý
Diva Basico Perla ring sling dlhý
Diva Basico Perla ring sling dlhý
Diva Basico Perla ring sling dlhý
55.00 €
-
Diva Basico Perla ring sling dlhý
Zloženie: 100% bavlna
Gramáž: 270g/m²
Vhodný: pre novorodencov aj staršie deti

Ring sling Diva Basico Perla je vyrábaný v nádhernej dvojkombinácií farieb, sivej a ružovo-fialovej, s jemným ornamentovým motívom. Pôsobí snovo a nežne, pripomína perlu s ružovými odleskami.

Diva Basico je ekonomicky výhodnou radou produktov na nosenie detí značky Diva Milano. Ich dizajn pochádza z Talianska a vyrábajú sa v Rusku.

Hliníkové ring slingové krúžky sú našité k látke, vytvárajúcej na ramene nožnicový sklad. Ten sa skladá z niekoľkých záhybov zošitých v jednom smere. Tento spôsob šitia ring slingov je veľmi elegantný a jednoduchý na manipuláciu.

Dĺžka ring slingu:

L: 200 cm

Diva Milano Ring slingy zaručujú bezpečné a ergonomické nosenie pre novorodencov i staršie deti.

DIVA Basico, to sú šatky, ring slingy a mei taie, ktoré sú navrhované skúsenými dizajnérmi
v Taliansku.Na výber je široká škála perfektne ladiacich farebných kombinácií, ktoré potešia každú ženu. Produkty majú výbornú kvalitu. Sú vyrobené zo 100% vysokokvalitnej bavlny, výlučne farbenej iba AZO FREE farbami, čo znamená, že nedochádza k nepriaznivému pôsobeniu farieb na pozornosť detí. Šatky sú už od novoty veľmi príjemné, netreba ich zanášať a nemalou výhodou je aj ich priaznivá cena.

Aby sa udržala nižšia cena, produkty nie sú balené v obvyklých krabiciach, ale v igelitových vrecúškach s kartónom vo vnútri. Ku každej šatke je aj pribalený návod.
info
info