Diva Essenza Mei Tai Oltremare Uni99.00 €

Diva Essenza Mei Tai Oltremare
Diva Essenza Mei Tai Oltremare
99.00 €
Pre novorodencov Áno
Veľkosť Uni
Typ Bezsponové/ meitai/ flytai
Diva Essenza Mei Tai Oltremare
Zloženie: 100% bavlna
Gramáž: 250g/m²
Vhodný: pre novorodencov aj staršie deti

Nosič typu mei tai bude praktickou a štýlovou pomôckou na nosenie vašej ratolesti. Model Erba je vyrobený v sviežej farebnej kombinácií striebornej a zelenej. Vzor tvoria rafinované, ornamentmi zdobené listy navodzujúce luxusný dojem.

Diva Essenza Mei tai je nosič vhodný od narodenia až do veku 2-3 rokov, závisiac od veľkosti dieťatka. Je ušitý zo šatiek Diva Essenza a je vhodný na nosenie vpredu i vzadu, na chrbte.

Špeciálne vlastnosti nosiča:
1. Rolovateľná kapucňa, ktorú je možné použiť aj ako opierku hlavičky.
2. Široké ramenné popruhy, ktoré zabezpečujú pohodlie nosiaceho rodiča
3. Má sťahovacie šnúrky na kapucni, aby sa dala ľahko zdvihnúť aj pri nosení na chrbte.
4. Telo nosiča sa dá rozšíriť od 20-40 cm a zaistiť správnu polohu nožičiek novorodenca i väčšieho dieťaťa.

Šije sa iba jedna veľkosť, vhodná pre obvod pásu až 160 cm.

DIVA Essenza je séria cenovo výhodnejších šatiek, nosičov a ring slingov. Vyznačuje sa pôvabným dizajnom a u výrobcu sa dajú takmer vždy objednať priamo zo skladu, čo znižuje dobu dodania. Sú vyrobené zo 100% vysokokvalitnej bavlny, výlučne farbenej iba AZO FREE farbami, čo znamená, že nedochádza k nepriaznivému pôsobeniu farieb na pozornosť detí. Už nová šatka, ktorá vám príde, je jemná a mäkká, nie je potrebné ju zanášať. Stáva sa tak vhodnou aj pre novorodencov. Majú vyššiu gramáž a sú preto vhodné na celé nosiace obdobie, poskytnú potrebnú oporu aj ťažším deťom. Diva Essenza je skvelou voľbou pre tých, čo hľadajú šatku na celé nosiace obdobie za priaznivú cenu.