Lenka 4ever Krajka Tyrkys Uni139.00 €

Lenka 4ever Krajka Tyrkys
139.00 €
Pre novorodencov Nie
Veľkosť Uni
Typ Prackové/sponové
Materiál: 100% bavlna
Vhodný: od 3 mesiacov do cca 3 rokov

Nádherný dizajnový nosič vyrobený z Lenka šatky. Lenka 4ever je prepracovaným pomocníkom na nosenie vášho dieťatka.

Nosič je plne nastaviteľný na mieru dieťaťa a s prehľadom vystačí na celé obdobie nosenia. Šírka nosiča sa nastavuje veľmi jednoducho pomocou sťahovacích šnúrok umiestnených na prednej strane chrbtovej opierky tesne nad bedrovým pásom. Šnúrky stačí stiahnuť podľa veľkosti vášho bábätka a zaviazať na uzol.

V hornej časti chrbtovej opierky sa nachádzajú gumičky, pomocou ktorých efektívne nastavíte šírku nosiča tak, aby bola fixovaná hlavička dieťatka, ktoré ju ešte samo neudrží. Tento spôsob nastavenia nosiča zaručuje maximálnu bezpečnosť počas nosenia.

Nastaviteľná je aj výška chrbtovej opierky, ktorú podľa potreby stiahnete/povolíte pomocou sťahovačov v hornej časti chrbtovej opierky.

Bedrový pás je dômyselne navrhnutý tak, aby sa dokonale prispôsobil každému typu postavy. Je mäkký a pohodlný a vo svojom strede obsahuje praktickú kapsičku. Využijete ju ako vrecko na uloženie pár drobností.

Ramenné popruhy nosiča Lenka 4ever sú klasické. Sú tvarované tak, aby poskytovali čo najväčší komfort aj pri dlhodobom nosení dieťaťa.

Nosič je vybavený kapucňou, ktorá poslúži proti slniečku, vetru alebo na elimináciu okolitého ruchu, keď dieťatko v nosiči zaspí. Na tento účel je určená aj vyvýšená chrbtová opierka. Na uchytenie kapucky slúžia gumičky, ktoré sa prichytia na háčiky umiestnené na ramenných popruhoch.

Nosič je celošatkový.