Chceš poradiť? Radi ti pomôžeme0948 113 912
Kontakt Vytvoriť účetPrihlásiť sa

Lenka 4ever Pavučinka Tropický Džús Uni139.00 €

Lenka 4ever Pavučinka Tropický Džús
Lenka 4ever Pavučinka Tropický Džús
Lenka 4ever Pavučinka Tropický Džús
Lenka 4ever Pavučinka Tropický Džús
139.00 €
Skladom
pripravené na odoslanie ku Vám
Pre novorodencov Nie
Veľkosť Uni
Typ Prackové/sponové
Lenka 4ever Pavučinka Tropický Džús
Materiál: Materiál: 50% organická bavlna, 50% tencel
Vhodný: od približne 3 mesiacov (veľkosť 62 - 68), v závislosti od veľkosti
Popruhy: na výber klasické bez možnosti kríženia alebo široké s možnosťou kríženia

Lenka 4ever je prepracovaným pomocníkom na nosenie vášho dieťatka.

Nosič je plne nastaviteľný na mieru dieťatka. Šírka nosiča sa nastavuje veľmi jednoducho pomocou sťahovacích šnúrok umiestnených na prednej strane chrbtovej opierky tesne nad bedrovým pásom. Šnúrky stačí stiahnuť podľa veľkosti vášho bábätka a zaviazať na uzol.

V hornej časti chrbtovej opierky sa nachádzajú gumičky, pomocou ktorých efektívne nastavíte šírku nosiča tak, aby bola fixovaná hlavička dieťatka, ktoré ju ešte samo neudrží. Tento spôsob nastavenia nosiča zaručuje maximálnu bezpečnosť počas nosenia.

Nastaviteľná je aj výška chrbtovej opierky, ktorú podľa potreby stiahnete/povolíte pomocou sťahovačov v hornej časti chrbtovej opierky.

Bedrový pás je dômyselne navrhnutý tak, aby sa dokonale prispôsobil každému typu postavy. Je mäkký a pohodlný a vo svojom strede obsahuje praktickú kapsičku. Využijete ju ako vrecko na uloženie pár drobností.

Môžete si vybrať typ ramenných popruhov: klasické ergonomicky tvarované bez možnosti kríženia, alebo široké popruhy s možnosťou kríženia na chrbte. Súčasťou nosiča sú slintáčiky - chrániče ramenných popruhov.

Nosič je vybavený kapucňou, ktorá poslúži proti slniečku, vetru alebo na elimináciu okolitého ruchu, keď dieťatko v nosiči zaspí. Na uchytenie kapucky slúžia gumičky, ktoré sa prichytia na háčiky umiestnené na ramenných popruhoch.

Všetky návody na použitie a inštruktážne videá nájdete na youtube kanáli Be Lenka.
info
info