Lenka bunda softshell pink XL XL95.00 €

Lenka bunda softshell  pink XL
Lenka bunda softshell  pink XL
95.00 €
Vypredané, tovar sa už nedodáva
Druh Bunda
Farba Fialová
Veľkosť XL
Lenka bunda softshell  pink XL
Bunda na nosenie detí Lenka je teplým oblečením na prechodné obdobie. Kvalitný nepremokavý materiál zaručuje, že svoje dieťatko môžete nosiť v akomkoľvek počasí. V cene každej bundy je nákrčník a kapucňa.Zloženie: 94% polyester a 6% spandex
Vodný stĺpec: 10.000 mm
Priedušnosť: 3.000 g/m2/24 hodín

Krásna, pohodlná a predovšetkým teplá softshellová nosičská bunda Lenka, vhodná aj na miernejšiu zimu.

Bunda je multifunkčná, to znamená, že si ju môžete vyskladať podľa svojich predstáv: môžete si vybrať, či si prajete vsadku iba na nosenie dieťaťa vpredu alebo by ste chceli nosiť dieťa aj na chrbte. Zároveň si môžete vybrať aj tehotenskú vsadku, ktorá rozšíri bundu a vytvorí priestor pre rastúce bruško. Ak si na bundu nepripnete žiadnu vsadku, využijete ju ako bežnú bundu na každodenné nosenie bez bábätka.

Vsadka pre dieťatko je vyrobená zo softshellu, rovnako, ako bunda, vďaka čomu je funkčná, teplá a odolná. Vsadka pre dieťatko je vybavená kapucňou na prikrytie hlavičky dieťatka. V oblasti pod zadočkom dieťatka sa na vsadke nachádza sťahovacia gumička, ktorej stiahnutím zabránite fúkaniu vetra popod mikinu a udržíte dieťatko pekne v teple.

Softshell je veľmi ľahko udržiavateľný materiál, malé znečistenie jednoducho zotriete vlhkou handričkou. Určite oceníte výborné vlastnosti softshellu ako tepelná odolnosť, vodeodolnosť a zabraňovanie prieniku vetru.

Bunda 2 v 1: Predné nosenie, bunda sa dá tiež využiť aj na bežné nosenie bez vsadky.Súčasťou každej softshellovej bundy je nákrčník a kapucňa (v cene).

Tabuľka veľkostí:

Veľkosť Hruď Pás Boky
XS 86 cm 80 cm 96 cm
S 90 cm 82 cm 98 cm
M 92 cm 86 cm 104 cm
L 96 cm 92 cm 108 cm

Upozornenie: Nosičská bunda sama osebe nie je nosiacou pomôckou. Slúži ako oblečenie pre mamičku a dieťatko v šatke alebo v ergonomickom nosiči.
info
info