LennyLamb Divine Lace nosič Toddler size 152.00 €

LennyLamb Divine Lace nosič
LennyLamb Divine Lace nosič
152.00 €
Pre novorodencov Nie
Veľkosť Toddler size
Typ Prackové/sponové
LennyLamb Divine Lace nosič
Materiál: 100% bavlna
Gramáž šatky: 280 g/m²
Vhodný: pre väčšie deti od 7 kg

Obľúbený motív Lace teraz prichádza v prekrásnej čierno- modrej kombinácii, ktorá je univerzálna a veľmi elegantná. Vďaka žakárovej väzbe je nosič krásny z obidvoch strán. Srdiečka a krúžky sú po celej dĺžke nosiča spolu s atraktívnym vzorom, ktorý pripomína paličkovú čipku. Tento nosič si jednoducho zamilujete.

Ergonomický nosič LennyLamb je typ štruktúrovaného nosiča so špeciálnym dizajnom popruhov a bedrového pásu, ktorý zaistí, že bude perfektne sedieť na každej postave.

Nosič je možné používať na nosenie vpredu aj na chrbte. Je vyrobený z najkvalitnejších šatiek LennyLamb, materiály a farbivá sú podrobené testom kvality OEKO-TEX® Standard 100. Nosič má všetky potrebné certifikáty. Je vyrobený v Poľsku. Má až tri bezpečnostné poistky, ktoré slúžia ako prevencia náhleho odopnutia. Ramenné popruhy sa dajú nastaviť štyrmi spôsobmi, pre čo najväčšie pohodlie nosiaceho. Nosič má odopínateľnú kapucňu, ktorá môže slúžiť ako opierka hlavy spiaceho dieťatka. Má polstrovaný bedrový pás, ramenné popruhy a aj časť nosiča pri kolienkách dieťaťa, aby sa predchádzalo otlačeniam.

Výška chrbtovej opierky je 48 cm, šírka medzi nožičkami je 45 cm.

K nosiču nie je pribalená kapsička na pás a chrániče popruhov, tie si môžete objednať zvlášť.