LennyLamb Green Camo Toddler size 152.00 €

LennyLamb Green Camo
LennyLamb Green Camo
LennyLamb Green Camo
LennyLamb Green Camo
LennyLamb Green Camo
LennyLamb Green Camo
LennyLamb Green Camo
152.00 €
Pre novorodencov Nie
Veľkosť Toddler size
Typ Prackové/sponové
LennyLamb Green Camo
Materiál: 100% bavlna, polstrovanie: 100% polyester
Gramáž šatky: 290g/m2
Vhodný: pre väčšie deti, od 7 kg do 20kg

Skvelý nosič LennyLamb Green Camo vo verzii Toddler bude perfektnou pomôckou na nosenie vášho staršieho dieťatka. Nosič je ušitý zo šatky s maskovacím vzorom, určite osloví všetkých nosiacich otcov! Vezmite v ňom svoje dieťa na všetky potulky prírodou a zažite spolu dobrodružstvá.

Ergonomický nosič LennyLamb je typ štruktúrovaného nosiča so špeciálnym dizajnom popruhov a bedrového pásu, ktorý zaistí, že bude perfektne sedieť na postave.

Nosič je možné používať na nosenie vpredu aj na chrbte. Je vyrobený z najkvalitnejších šatiek LennyLamb, materiály a farbivá sú podrobené testom kvality OEKO-TEX® Standard 100. Nosič má všetky potrebné certifikáty. Je vyrobený v Poľsku. Má až tri bezpečnostné poistky, ktoré slúžia ako prevencia náhleho odopnutia. Ramenné popruhy sa dajú nastaviť štyrmi spôsobmi, pre čo najväčšie pohodlie nosiaceho. Nosič má odopínateľnú kapucňu, ktorá môže slúžiť ako opierka hlavy spiaceho dieťatka. Má polstrovaný bedrový pás, ramenné popruhy a aj časť nosiča pri kolienkách dieťaťa, aby sa predchádzalo otlačeniam.


Vyrába sa vo verziach Baby a Toddler.
K nosiču nie je pribalená kapsička na pás a chrániče popruhov, tie si môžete objednať zvlášť.