LennyLamb Little Herringbone Imagination Baby size 152.00 €

LennyLamb Little Herringbone Imagination
LennyLamb Little Herringbone Imagination
152.00 €
Pre novorodencov Nie
Veľkosť Baby size
Typ Prackové/sponové
LennyLamb Little Herringbone Imagination
Materiál: 100% bavlna, polstrovanie: 100% polyester
Gramáž šatky: 250g/m2
Vhodný: pre menšie deti, od 5 kg do 20kg

Skvelý nosič LennyLamb Little Herringbone Imagination vo verzii Baby bude perfektnou pomôckou na nosenie vášho menšieho dieťatka. Farebná škála Imagination naozaj nabudí vašu predstavivosť. Jemnými prechodmi všetkými farbami dúhy, spolu so zaujímavým vzorom rybej kosti, si vás získa od prvého okamihu.

Ergonomický nosič LennyLamb je typ štruktúrovaného nosiča so špeciálnym dizajnom popruhov a bedrového pásu, ktorý zaistí, že bude perfektne sedieť na postave.

Nosič je možné používať na nosenie vpredu aj na chrbte. Je vyrobený z najkvalitnejších šatiek LennyLamb, materiály a farbivá sú podrobené testom kvality OEKO-TEX® Standard 100. Nosič má všetky potrebné certifikáty. Je vyrobený v Poľsku. Má až tri bezpečnostné poistky, ktoré slúžia ako prevencia náhleho odopnutia. Ramenné popruhy sa dajú nastaviť štyrmi spôsobmi, pre čo najväčšie pohodlie nosiaceho. Nosič má odopínateľnú kapucňu, ktorá môže slúžiť ako opierka hlavy spiaceho dieťatka. Má polstrovaný bedrový pás, ramenné popruhy a aj časť nosiča pri kolienkách dieťaťa, aby sa predchádzalo otlačeniam.

Vyrába sa vo verziach Baby a Toddler.
K nosiču nie je pribalená kapsička na pás a chrániče popruhov, tie si môžete objednať zvlášť.