LennyLamb Little Love Scent of Summer nosič Baby size 184.00 €

LennyLamb Little Love Scent of Summer nosič
LennyLamb Little Love Scent of Summer nosič
LennyLamb Little Love Scent of Summer nosič
184.00 €
Pre novorodencov Nie
Veľkosť Baby size
Typ Prackové/sponové
LennyLamb Little Love Scent of Summer nosič
Materiál: 80% bavlna, 20% bambusová viskóza
Gramáž šatky: 240 g/m²
Vhodný: pre deti od 5 kg


Obľúbený motív Little Love je teraz dostupný v krásnej edícii. Svieže odtiene modrej, jemnej fialovej, svetlučko oranžovej a ružovej farby pôsobia hravo a zároveň decentne. Bambusová viskóza je vhodnou prímesou zvlášť na letné obdobie. Šatka, z ktorej je nosič ušitý, je posiata drobnými srdiečkami, čo je typickým znakom kolekcie Little Love.

Ergonomický nosič LennyLamb je typ štruktúrovaného nosiča so špeciálnym dizajnom popruhov a bedrového pásu, ktorý zaistí, že bude perfektne sedieť na postave.
Nosič je možné používať na nosenie vpredu aj na chrbte. Je vyrobený z najkvalitnejších šatiek LennyLamb, materiály a farbivá sú podrobené testom kvality OEKO-TEX® Standard 100. Nosič má všetky potrebné certifikáty. Je vyrobený v Poľsku. Má až tri bezpečnostné poistky, ktoré slúžia ako prevencia náhleho odopnutia.

Ramenné popruhy sa dajú nastaviť štyrmi spôsobmi, pre čo najväčšie pohodlie nosiaceho. Nosič má odopínateľnú kapucňu, ktorá môže slúžiť ako opierka hlavy spiaceho dieťatka. Má polstrovaný bedrový pás, ramenné popruhy a aj časť nosiča pri kolienkách dieťaťa, aby sa predchádzalo otlačeniam.

Vyrába sa vo verziach Baby a Toddler.
K nosiču nie je pribalená kapsička na pás a chrániče popruhov, tie si môžete objednať zvlášť.