LennyLamb Time Toddler size 152.00 €

LennyLamb Time
LennyLamb Time
LennyLamb Time
LennyLamb Time
LennyLamb Time
LennyLamb Time
152.00 €
Pre novorodencov Nie
Veľkosť Toddler size
Typ Prackové/sponové
LennyLamb Time
Materiál: 100% bavlna, polstrovanie: 100% polyester
Gramáž šatky: 280g/m2
Vhodný: pre väčšie deti, od 7 kg do 20kg

Skvelý nosič LennyLamb Time (verzia bez lebky) vo verzii Toddler bude perfektnou pomôckou na nosenie vášho staršieho dieťatka. Motív šatky má v sebe skryté posolstvo. Postava ženy držiacej dieťatko v tvare presýpacích hodín ukazuje, ako sa úlohy menia plynutím času.

Ergonomický nosič LennyLamb je typ štruktúrovaného nosiča so špeciálnym dizajnom popruhov a bedrového pásu, ktorý zaistí, že bude perfektne sedieť na postave.

Nosič je možné používať na nosenie vpredu aj na chrbte. Je vyrobený z najkvalitnejších šatiek LennyLamb, materiály a farbivá sú podrobené testom kvality OEKO-TEX® Standard 100. Nosič má všetky potrebné certifikáty. Je vyrobený v Poľsku. Má až tri bezpečnostné poistky, ktoré slúžia ako prevencia náhleho odopnutia. Ramenné popruhy sa dajú nastaviť štyrmi spôsobmi, pre čo najväčšie pohodlie nosiaceho. Nosič má odopínateľnú kapucňu, ktorá môže slúžiť ako opierka hlavy spiaceho dieťatka. Má polstrovaný bedrový pás, ramenné popruhy a aj časť nosiča pri kolienkách dieťaťa, aby sa predchádzalo otlačeniam.

Vyrába sa vo verziach Baby a Toddler.
K nosiču nie je pribalená kapsička na pás a chrániče popruhov, tie si môžete objednať zvlášť.