Liliputi Life Force nosič Uni124.90 €

Liliputi Life Force nosič
124.90 €
Pre novorodencov Áno
Veľkosť Uni
Typ Prackové/sponové
Materiál: biobavlna s certifikátom GOTS
Určený na nosenie detí od 3,5 kg do 20 kg

Hľadáte nosič, ktorý rastie spolu s Vašim dieťaťom a môžete v ňom nosiť pohodlne počas celého nosičského obdobia? Ergonomický nosič Liliputi® je práve pre Vás!

Je vhodný na nosenie vpredu, na chrbte aj na boku, jeho používanie je veľmi jednoduché.
Vďaka možnostiam jednotlivých nastavení ho viete dokonale prispôsobiť svojmu dieťaťu a nosenie tak bude naozaj pohodlné a ergonomické.

Najmenšie bábätká v ňom viete nosiť pomocou novorodeneckej vložky, ktorá sa dá neskôr z nosiča jednoducho vybrať.Výška chrbtovej opierky sa dá skrátiť pomocou šnúrky na bokoch a tým zmenšiť celý nosič pre menšie detičky. Na nosenie väčších detí slúžia rozširovacie extendre chrbtovej opierky, ktoré umožňujú správne podsadenie nožičiek od kolena ku kolenu.

Diskrétne dojčenie v nosiči uľahčuje regulácia ramenných popruhov vpredu nad chrbtovou opierkou. Ak počas nosenia plánujete dojčiť, pred použitím tieto popruhy zatiahnite a tak nastavte ostatné regulácie pre pohodlné nosenie. Ak potom počas nosenia popruhy uvoľníte, dieťatko dostanete na sebe do nižšej polohy a môžete ho jednoducho a nenápadne nadojčiť, potom ramenné popruhy znovu podoťahovať.

Detský nosič Liliputi® bol vyvinutý spolu s odborníkmi tak, aby bola záťaž na chrbticu, bedrá a ramená nosiacej osoby čo najmenšia, napomáhajú tomu aj ergonomicky tvarované ramenné popruhy. Ak je to pre Vás viac pohodlné, ramenné popruhy môžete na chrbte aj prekrížiť.

Hlavičku spiaceho dieťaťa viete fixovať pomocou kapucne, ktorú môžete aj odzipsovať, keď ju už nepotrebujete. Ergonomický nosič Liliputi®je vyrobený z biobavlny, bez obsahu akýchkoľvek škodlivých látok. Všetky použité materiály pochádzajú z EU, vyrába sa v Maďarsku.

Okrem toho, že nosenie v Liliputi® je maximálne pohodlné a jednoduché, ponúkame ho v krásnych farebných kombináciach.

Dĺžka bedrového pásu: min. 73 cm – max. 150 cm
Dĺžka ramenných popruhov: min. 58 cm – max. 115 cm
Šírka chrbtovej opierky pod zadkom dieťaťa: 31 cm, s extendormi 48 cm