Manduca New style červená Štandard 115.00 €

Manduca New style červená
115.00 €
Pre novorodencov Áno
Veľkosť Štandard
Typ Prackové/sponové
Materiál: vonkajší materiál 55% konope a 45% biobavlna, vnútorný materiál 100% biobavlna
Vhodný: od 3,5 kg do 20 kg

Nosič Manduca New style v červenej farbe.

Manduca je obľúbený ergonomický nemecký nosič pre deti. Športovo-elegantný dizajn, krásne farebné kombinácie a predovšetkým prísne kontrolovaná kvalita použitých materiálov robí z Manducy naozaj prvotriedny nosič.

Je vhodný na nosenie vredu, na chrbte a na boku.

Manduca je vďaka integrovanej novorodeneckej vložke vhodná už od narodenia, bez jej použitia ju môžete používať od 3-4 mesiacov veku dieťatka. Jej maximálna nosnosť je 20 kíl.
Chrbtová opierka sa dá rozšíriť odopnutím praktického zipsu. Nosič má aj kapucňu, ktorú je možné schovať do malej kapsičky, čím sa vytvorí optimálna opora hlavičky novorodenca.
Nosič má pevne polsrovaný bedrový pás a zaručí vám pohodlné nosenie bez jeho prehýbania pod váhou noseného dieťaťa. Rovnako aj ramenné popruhy sú polstrované a pohodlné aj pre citlivé plecia. Je možné ich zapnúť aj do kríža, čím sa váha dieťaťa rovnomerne rozloží na chrbát nosiaceho.

Spony a pracky Duraflex sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, sú podložené a pri nosení nijako neotláčajú. Taktiež zips značky YKK je veľmi kvalitný a neobsahuje nikel.

Vďaka podielu konope v materiáli použitom na výrobu je nosič termoregulačný a zaručí vášmu dieťaťu pohodlie v horúcich letných či chladných dňoch roka.