Chceš poradiť? Radi ti pomôžeme0948 113 912
Kontakt Vytvoriť účetPrihlásiť sa

Nosič KiBi Požičovňa 12.00 €

Nosič KiBi Požičovňa
Nosič KiBi Požičovňa
12.00 €
Skladom
Nosič KiBi Požičovňa
Vratná záloha 100€
Minimálna výpožičná doba: 7 dni = 12 eur
Platba je možná iba vopred bankovym prevodom.Do poznámky prosím napíšte dátum (od kedy do kedy) si chcete nosič požičať.
UPOZORNENIE: požičané babyšatky či nosiče prosím NEPRAŤ, NEČISTIŤ ani NEŽEHLIŤ.

Výpožičná lehota začína plynúť dňom Vášho prebratia balíka resp. osobného prevzatia a končí dňom odoslania tovaru späť k nám resp. vrátenia tovaru osobne. Minimálna výpožičná doba je 3 dni.


Univerzálny ergonomický nosič je určený pre deti od približne štyroch mesiacov až do troch rokov. Maximálna nosnosť predstavuje 20 kg.

Šírka a výška chrbtovej opierky je nastaviteľná. Pri najužšom nastavení je opierka pod nožičkami široká 31 cm, pri najširšom nastavení 51 cm. V hornej časti je opierka voľne navlečená na ramenné popruhy, vďaka čomu ju môžete plynule vyťahovať vyšie alebo sťahovať nižšie podľa potreby. Pri nosení na chrbte je možné opierku zaistiť vo vhodnej výške pomocou všitých ukrytých karabiniek. Minimálna výška chrbtovej opierky je 32 cm, maximálna 52 cm.

Bedrové aj ramenné popruhy majú mäkké polstrovanie a zapínajú sa na pracky. Nosič je vybavený aj pridanou opierkou hlavičky pre pokojný spánok vášho dieťatka.


Foto je ilustračné, vzor nosiča podľa dostupnosti.
info
info