Chceš poradiť? Radi ti pomôžeme0948 113 912
Kontakt Vytvoriť účetPrihlásiť sa

Nosič Lenka 4ever - Letná verzia - Požičovňa 1.90 €

Nosič Lenka 4ever - Letná verzia - Požičovňa
1.90 €
Skladom
Vyskúšajte si ergonomický rastúci nosič Lenka 4ever, vyrobný z kvalitnej Lenka šatky. Nosič je vhodný pre deti od veľkosti 62 (cca 3 mesiace) po veľkosť 104.

Super vzdušný nosič vďaka sieťke na chrbtovej opierke a na kapucni pre dieťatko - ideálny na letné obdobie, ale zároveň využiteľný celoročne.

Záloha za požičanie nosiča: 135 eur
Požičovné: 1,90 €/deň
Minimálna výpožičná doba: 3 dni

ZVÝHODNENÉ POŽIČOVNÉ:
7 dní - 10,50€
10 dní - 13€
14 dní - 15€
20 dní - 19€


Základom letnej Lenky je sieťka, ktorá je použitá v oblasti chrbtovej opierky a kapucne pre dieťatko. Vďaka otvorom po celej ploche sieťky k dieťatku neustále prúdi vzduch, čím sa sústavne odstraňuje teplo počas nosenia. Ak vaše bábätko v nosiči zaspí, môžete ho bez obáv aj v lete prikryť kapucňou, aby si mohlo bez ruchu prichádzajúceho z okolia v pokoji zdriemnuť. Sieťka na kapucni umožní vzduchu k dieťatku voľne prúdiť. Letná Lenka je ideálnym nosičom na jar, počas leta a teplej jesene. Odbremení bábätko aj nosiacu mamičku/otecka, pretože "ochladzované" dieťatko počas nosenia odovzdáva rodičovi menej svojho tepla.

Nosič je plne nastaviteľný na mieru dieťatka a s prehľadom vystačí na celé obdobie nosenia. Šírka nosiča sa nastavuje veľmi jednoducho pomocou sťahovacích šnúrok umiestnených na prednej strane chrbtovej opierky tesne nad bedrovým pásom. Šnúrky stačí stiahnuť podľa veľkosti vášho bábätka a zaviazať na uzol.

V hornej časti chrbtovej opierky sa nachádzajú gumičky, pomocou ktorých efektívne nastavíte šírku nosiča tak, aby bola fixovaná hlavička dieťatka, ktoré ju ešte samo neudrží. Tento spôsob nastavenia nosiča zaručuje maximálnu bezpečnosť počas nosenia.

Nastaviteľná je aj výška chrbtovej opierky, ktorú podľa potreby stiahnete/povolíte pomocou sťahovačov v hornej časti chrbtovej opierky.

Bedrový pás je dômyselne navrhnutý tak, aby sa dokonale prispôsobil každému typu postavy. Je mäkký a pohodlný a vo svojom strede obsahuje praktickú kapsičku. Využijete ju ako vrecko na uloženie pár drobností.

Ramenné popruhy nosiča sú klasické ergonomicky tvarované (bez možnosti kríženia)

Nosič je vybavený odnímateľnou kapucňou. Na uchytenie kapucky slúžia gumičky, ktoré sa prichytia na háčiky umiestnené na ramenných popruhoch.


Všetky návody na použitie a inštruktážne videá nájdete na youtube kanáli Be Lenka.
info
info