Nosič Lenka Motýle Azur rastúca 1 Uni149.00 €

Nosič Lenka Motýle Azur rastúca 1
149.00 €
Pre novorodencov Nie
Veľkosť Uni
Typ Prackové/sponové
Materiál: 100% organická bavlna
Vhodný: od cca 3 mesiacov do cca 18 mesiacov

Rastúci nosič Lenka je vhodný pre dieťatko od približne 3 mesiacov alebo od konfekčnej veľkosti 62. Vďaka možnosti nastavovania šírky aj výšky chrbtovej opierky sa nosič ideálne prispôsobuje telu dieťatka. Šírka medzi nožičkami sa nastavuje v hornej časti bedrového pásu pomocou sťahovacieho mechanizmu na suchý zips. Nosič je možné nastaviť presne na mieru dieťaťa a postupne prispôsobovať veľkosť podľa toho, ako dieťatko rastie, a to až do veku 18 mesiacov.

Ramenné popruhy sú široké mierne polstrované, je možné ich na chrbte prekrížiť, alebo nosiť zapnuté klasicky. Ramenné popruhy aj bedrový pás sa zapínajú na pracky. Samozrejmosťou sú poistky, ktoré bránia náhodnému rozopnutiu.

Súčasťou nosiča je kapucňa, ktorá poslúži proti vetru i slnku, alebo zrolovaná ako opierka hlavičky. Kapucňa je vybavená šnúrkami pre bezproblémovú manipuláciu aj v prípade nosenia na chrbte.

Tento nosič je vyrobený zo šatky utkanej z vysoko kvalitnej organickej bavlny, čo zaručuje bezpečnosť použitého materiálu. Rodičia si tak môžu byť istí, že svoje dieťatko nosia ergonomicky správne, a že ho udržiavajú v pohodlí a bezpečí.