Chceš poradiť? Radi ti pomôžeme0948 113 912
Kontakt Vytvoriť účetPrihlásiť sa

Nosič Lenka Štandard Požičovňa 1.90 €

Nosič Lenka Štandard Požičovňa
Nosič Lenka Štandard Požičovňa
Nosič Lenka Štandard Požičovňa
Nosič Lenka Štandard Požičovňa
1.90 €
Skladom
Nosič Lenka Štandard Požičovňa
Vyskúšajte si pohodlný nosič slovenského výrobcu Lenka, ušitý zo šatky na nosenie detí. Pohodlný, praktický a ergonomický.

Nosič je vhodný pre deti od 3 mesiacov do 14 mesiacov

Šatkový nosič Lenka je výbornou pomôckou na nosenie detí. Je vyrobený zo šatky Lenka utkanej z vysoko kvalitnej organickej bavlny. Jednoducho a rýchlo si ho nasadíte a zapnete, hodí sa preto na krátkodobé aj dlhodobé nosenie, doma i na prechádzke v parku či v meste.

Ramenné popruhy sú polstrované, zapínajú sa klasicky, na chrbte sa nekrížia. Ramenné popruhy aj bedrový pás sa zapínajú na pracky. Samozrejmosťou sú poistky (gumičky), ktoré sa nachádzajú na ramenných popruhoch i na bedrovom páse a bránia náhodnému rozopnutiu. Výhodou nosiča je aj vyvýšená chrbtová opierka, ktorá poskytuje maximálnu oporu hlavičky dieťatka.

Súčasťou nosiča je kapucňa, ktorá poslúži proti vetru i slnku, ale aj na elimináciu vonkajšieho ruchu, keď dieťatko v nosiči zaspí. Kapucňa je vybavená šnúrkami pre bezproblémovú manipuláciu aj v prípade nosenia na chrbte. Kapucňu nasadíte veľmi jednoducho, na jej uchytenie slúžia háčiky umiestnené na ramenných popruhoch.

Nosič umožňuje nosenie vpredu aj vzadu na chrbte.

CENA ZA POŽIČANIE: 1.90€/deň
VRATNÁ ZÁLOHA: 100 eur

ZVÝHODNENÉ POŽIČOVNÉ:
7 dní - 10,50€
10 dní - 13€
14 dní - 15€
20 dní - 19€


foto ilustračné, vzor nosiča podľa dostupnosti
UPOZORNENIE: požičané babyšatky či nosiče prosím NEPRAŤ, NEČISTIŤ ani NEŽEHLIŤ.

Výpožičná lehota začína plynúť dňom Vášho prebratia balíka resp. osobného prevzatia a končí dňom odoslania tovaru späť k nám resp. vrátenia tovaru osobne. Minimálna výpožičná doba je 3 dni.
info
info