Chceš poradiť? Radi ti pomôžeme0948 113 912
Kontakt Vytvoriť účetPrihlásiť sa

Nosič Lenka Štandard Požičovňa 12.00 €

Nosič Lenka Štandard Požičovňa
Nosič Lenka Štandard Požičovňa
Nosič Lenka Štandard Požičovňa
Nosič Lenka Štandard Požičovňa
12.00 €
Vypožičané
Nosič Lenka Štandard Požičovňa
Vratna zaloha. 100uer
Minimálna výpožičná doba: 7 dni = 12 eur
Platba je možná iba vopred bankovym prevodom.
Vyskúšajte si pohodlný nosič slovenského výrobcu Lenka, ušitý zo šatky na nosenie detí. Pohodlný, praktický a ergonomický.

Nosič je vhodný pre deti od 3 mesiacov do 14 mesiacov

Šatkový nosič Lenka je výbornou pomôckou na nosenie detí. Je vyrobený zo šatky Lenka utkanej z vysoko kvalitnej organickej bavlny. Jednoducho a rýchlo si ho nasadíte a zapnete, hodí sa preto na krátkodobé aj dlhodobé nosenie, doma i na prechádzke v parku či v meste.

Ramenné popruhy sú polstrované, zapínajú sa klasicky, na chrbte sa nekrížia. Ramenné popruhy aj bedrový pás sa zapínajú na pracky. Samozrejmosťou sú poistky (gumičky), ktoré sa nachádzajú na ramenných popruhoch i na bedrovom páse a bránia náhodnému rozopnutiu. Výhodou nosiča je aj vyvýšená chrbtová opierka, ktorá poskytuje maximálnu oporu hlavičky dieťatka.

Súčasťou nosiča je kapucňa, ktorá poslúži proti vetru i slnku, ale aj na elimináciu vonkajšieho ruchu, keď dieťatko v nosiči zaspí. Kapucňa je vybavená šnúrkami pre bezproblémovú manipuláciu aj v prípade nosenia na chrbte. Kapucňu nasadíte veľmi jednoducho, na jej uchytenie slúžia háčiky umiestnené na ramenných popruhoch.

Nosič umožňuje nosenie vpredu aj vzadu na chrbte.foto ilustračné, vzor nosiča podľa dostupnosti
UPOZORNENIE: požičané babyšatky či nosiče prosím NEPRAŤ, NEČISTIŤ ani NEŽEHLIŤ.

Výpožičná lehota začína plynúť dňom Vášho prebratia balíka resp. osobného prevzatia a končí dňom odoslania tovaru späť k nám resp. vrátenia tovaru osobne.
info
info