Chceš poradiť? Radi ti pomôžeme0948 113 912
Kontakt Vytvoriť účetPrihlásiť sa

Nosič Lenka Toddler Požičovňa 12.00 €

Nosič Lenka Toddler Požičovňa
Nosič Lenka Toddler Požičovňa
12.00 €
Vypožičané
Nosič Lenka Toddler Požičovňa
Vratna zaloha: 100eur
Minimálna výpožičná doba: 7 dni = 12 eur
Platba je možná iba vopred bankovym prevodom.

Vyskúšajte si pohodlný nosič slovenského výrobcu Lenka, ušitý zo šatky na nosenie detí. Pohodlný, praktický a ergonomický.

Nosič je vhodný pre deti od 18 mesiacov do 3,5 roka

Šatkový nosič Lenka je výbornou pomôckou na nosenie detí. Je vyrobený zo šatky Lenka utkanej z vysoko kvalitnej organickej bavlny. Jednoducho a rýchlo si ho nasadíte a zapnete, hodí sa preto na krátkodobé aj dlhodobé nosenie, doma i na prechádzke v parku či v meste.

Ramenné popruhy sú polstrované, zapínajú sa klasicky, na chrbte sa nekrížia. Ramenné popruhy aj bedrový pás sa zapínajú na pracky. Samozrejmosťou sú poistky (gumičky), ktoré sa nachádzajú na ramenných popruhoch i na bedrovom páse a bránia náhodnému rozopnutiu. Výhodou nosiča je aj vyvýšená chrbtová opierka, ktorá poskytuje maximálnu oporu hlavičky dieťatka.

Súčasťou nosiča je kapucňa, ktorá poslúži proti vetru i slnku, ale aj na elimináciu vonkajšieho ruchu, keď dieťatko v nosiči zaspí. Kapucňa je vybavená šnúrkami pre bezproblémovú manipuláciu aj v prípade nosenia na chrbte. Kapucňu nasadíte veľmi jednoducho, na jej uchytenie slúžia háčiky umiestnené na ramenných popruhoch.

Nosič umožňuje nosenie vpredu aj vzadu na chrbte.UPOZORNENIE: požičané babyšatky či nosiče prosím NEPRAŤ, NEČISTIŤ ani NEŽEHLIŤ.

Výpožičná lehota začína plynúť dňom Vášho prebratia balíka resp. osobného prevzatia a končí dňom odoslania tovaru späť k nám resp. vrátenia tovaru osobne.

foto ilustračné, vzor nosiča podľa dostupnosti
info
info