Chceš poradiť? Radi ti pomôžeme0948 113 912
Kontakt Vytvoriť účetPrihlásiť sa

Nosič Tula Free To Grow Požičovňa 12.00 €

Nosič Tula Free To Grow Požičovňa
12.00 €
Skladom
vratná záloha 150€
Minimálna výpožičná doba: 7 dni = 12 eur
Platba je možná iba vopred bankovym prevodom.


Do poznámky prosím napíšte dátum (od kedy do kedy) si chcete nosič požičať


Vyskúšajte si rastúci, pohodlný a funkčný nosič od Tuly. Plynulo sa prispôsobí vášmu rastúcemu dieťatku, čím vám umožňuje prežívať tesnú blízkosť už od narodenia.

Výšku a šírku nosiča môžete nastavovať a prispôsobovať presne na mieru dieťaťa. Túto inovatívnu pomôcku môžete používať už od narodenia, a to bez nutnosti aplikácie novorodeneckej vložky. Váha bábätka je rovnomerne rozložená medzi obidve ramená a boky rodičov. Nezaťažuje chrbticu dieťaťa ani rodiča.

Nosič je nastaviteľný v troch pozíciách šírky a dvoch pozíciách dĺžky, čo umožňuje pohodlnú a bezpečnú polohu dieťaťa v každej fáze jeho vývoja. Odnímateľná kapucňa efektívne podopiera hlavičku počas spánku a chráni ju pred vetrom i slnkom. Praktickou je aj kapsa na bedrovom páse na odkladanie drobností.

Nosič je ľahký a skladný, vhodný na bežné nosenie v meste a v prírode, vďaka čomu máte možnosť užívať si každodenné dobrodružstvo s vašim dieťatkom bez kočíku. Dieťa je v bezpečnej a pohodlnej pozícii a rodičia ocenia aj slobodu pohybu.

Manipulácia s nosičom je veľmi jednoduchá. Možnosť nosenia na bruchu aj na chrbte.


UPOZORNENIE: požičané babyšatky či nosiče prosím NEPRAŤ, NEČISTIŤ ani NEŽEHLIŤ

Foto je ilustračné, vzor nosiča podľa dostupnosti.
info
info