Pavla 2 tehotenská a nosiaca softshellová bunda antracit S/M83.00 €

Pavla 2 tehotenská a nosiaca softshellová bunda antracit
83.00 €
Druh Bunda
Farba Antracit
Veľkosť S/M
Pavla antracit softshellová bunda je určená na predné nosenie detí. Obsahuje aj tehotesnky diel. Vzadu na chrbte nemá zips, preto dozadu nie je možné vsadku upevniť.

Súčasťou bundy sú:

Tehotenský diel

Nosiaca vsadka a kapucňa pre dieťa - vsadka je určená na zapnutie vpredu, šírka vsadky je 45 cm. Pod zadočkom dieťaťa je ju možné stiahnuť. Na vsadke je našitá kapucňa pre dieťa, ktorú môžete stiahnuť za krkom dieťaťa a je možné regulovať aj jej celkovú veľkosť.

Kapucňa pre matku - nie je odopínateľná, nehrozí teda, že ju stratíte alebo zabudnete doma :-) Kapucňa výborne sedí a drží aj počas silného vetru.

Nákrčník pre matku - odopínateľný fleecový nákrčník, z vnútornej strany je softshell ako u celej bundy. Oceníte ho najmä pri veľkej zime s menším dieťaťom, ktorého hlavička vám na tele siaha cca po ramená a inak by ste mali nekrytý krk. Nákrčník sa zapína vzadu na golieri, preto sa veľmi jednoducho pripína. Chráni celý krk aj zo strán, nie iba z prednej časti.

Bunda má dve priestranné bočné vrecká na zips. Rukávy sú zakončené bavlneným nápletom s otvorom na palec. Spodné časti bundy môžete stiahnuť, a tak predídete tomu, že by na vás fúkalo. Bundu zároveň môžete stiahnuť aj v páse, aby ste mali krásnu líniu aj s naviazaným dieťatkom.

Bunda je ušitá zo softshellu - vrchná vrstva 100% polyester, membrána 100% polyuretan, vnútorná vrstva fleece - cca 320g/m2. Odolnosť materiálu: 10.000 vodný stĺpec, 3.000 vzdušnosť g/m2/24 hod. Tento materiál je vhodný od jesene do jari, s použitím teplejšej mikiny aj do veľkej zimy.
Bunda je dostupná v týchto veľkostiach:

S/M
vhodná pre konfekčnú veľkosť 36-42, teda pre obvod cez prsia cca 80 - 100 cm
celková dĺžka od ramena: 84 cm
šírka v prieramkoch: 50 cm
šírka dole: 57 cm
dĺžka rukáva od ramena/od podpazušia: 48cm/64cm

M/L
vhodná pre konfekčnú veľkosť 40-44/46, teda pre obvod cez prsia cca 90-110 cm
celková dĺžka od ramena: 84 cm
šírka v prieramkoch: 55 cm
šírka dole: 62 cm
dĺžka rukáva od ramena/od podpazušia: 48cm/64cm

L/XL
vhodná pre konfekčnú veľkosť 44-50, teda pre obvod cez prsia cca 100-120 cm
celková dĺžka od ramena: 84 cm
šírka v prieramkoch: 60 cm
šírka dole: 67 cm
dĺžka rukáva od ramena/od podpazušia: 48cm/64cm