Rischino Tyrkys Folklor Srdcká nosič Uni119.00 €

Rischino Tyrkys Folklor Srdcká nosič
Rischino Tyrkys Folklor Srdcká nosič
Rischino Tyrkys Folklor Srdcká nosič
Rischino Tyrkys Folklor Srdcká nosič
119.00 €
Pre novorodencov Áno
Veľkosť Uni
Typ Prackové/sponové
Rischino Tyrkys Folklor Srdcká nosič
Materiál: 100% bavlna
Gramáž šatky: 250g/m2
Vhodný: od narodenia (3,5kg) až do 20kg


Šatkový nosič Rischino je zostrojený tak, aby spĺňal aj tie najnáročnejšie požiadavky na bezpečné a zdravé nosenie. Mäkká, ale konštrukčne pevná chrbtová opierka plne rešpektuje prirodzené zakrivenie chrbtice dieťatka a prispôsobuje sa vývinovým fázam chrbtice. Chrbtová opierka je dlhšia ako pri iných nosičoch. Pri novorodencoch a malých deťoch stačí vyhradenú vrchnú časť opierky prehnúť, čím vznikne vankúšik, ktorý efektívne podopiera hlavičku.

Šírka medzi nožičkami sa dá veľmi jednoducho nastavovať a prispôsobovať presne na mieru dieťatka. Časti nosiča po bokoch je pri malom dieťatku možné jednoducho vsunúť dovnútra, čím dosiahnete menšiu šírku medzi nožičkami. Nosič tak krásne rastie spolu s vašim bábätkom.

Súčasťou nosiča Rischino je integrovaná novorodenecká vložka, ktorá je plne prispôsobená na nosenie novorodencov od 3,5 kg, cca do 3 mesiaca. Nosič je vybavený kapucňou, ktorá sa nachádza vo vrecku vo vrchnej časti chrbtovej opierky a zapína sa na suchý zips. Na ramenných popruhoch sú umiestnené spony na prichytenie kapucne, vďaka čomu môžete mať kapucňu predpripravenú a v prípade potreby ju rýchlo použiť.

Na ramenných popruhoch sú umiestnené slintáčiky zo savého materiálu. Popruhy sú bohato polstrované a je možné ich nosiť klasicky, ale aj prekrížené na chrbte. Pri nosení vzadu oceníte polstrovaný kryt na pracky, ktorý bráni otlakom na hrudi.

Nosič je vybavený aj poistkami proti náhodnému rozopnutiu. Nachádzajú sa na bedrovom páse aj na ramenných popruhoch.

Súčasťou nosiča je odnímateľná kapsička na suchý zips na bedrovom páse, ktorá poslúži na odloženie pár drobností.

Technické parametre nosiča:

Dĺžka: 47 cm
Šírka: 40 cm
Dĺžka bedrového pásu: 65 - 130 cm
Váha nosiča s integrovanými časťami: 600g
Nosnosť nosiča: 3,5 - 20 kg