Storchenwiege Bordový nosič Uni112.00 €

Storchenwiege Bordový nosič
112.00 €
Pre novorodencov Áno
Veľkosť Uni
Typ Prackové/sponové
Materiál: 100% bavlna
Vhodný: od narodenia

Výborný nemecký nosič Storchenwiege v bordovej farbe.

Nosič Storchenwiege je unikátny tým, že je ako jeden z mála nosičov vhodný naozaj od narodenia, od cca 3,5 kila do 15 kíl. Je vyrobený zo šatiek Storchenwiege zo 100% bavlny s perfektným diagonálnym pružením. Nosič je nastavovateľný medzi nožičkami dieťaťa a taktiež sa dá upraviť aj jeho dĺžka, vďaka tomu môže rásť spolu s bábätkom.

Nosič má polstrovaný bedrový pás aj ramenné popruhy. Vďaka tomu je nosenie komfortné aj pre rodiča. V páse sa zapína na pracku a ramenné popruhy sa viažu, čím odpadá starosť s nastavovaním praciek. Nosič má aj kapucňu, ktorú je možné zrolovať a zapnúť zipsom, aby neprekážala. Tým získame aj dobrú oporu hlavičky pre menšie dieťa.

Nosič Storchenwiege v sebe spája výhody šatiek aj nosičov. Má mäkké telo ušité zo šatkoviny a ramenné popruhy sa viažu na chrbte do kríža, podobne ako šatka, čím sa váha dieťatka optimálne rozloží. Bedrový pás sa zapína rýchlym cvaknutím pracky a v priebehu pár sekúnd si môžete bábätko vložiť do nosiča. Je teda skvelou alternatívou pre nerozhodných alebo náročných rodičov, ktorí iste ocenia jeho praktickosť a nekompromisnú ergonomickosť.