Chceš poradiť? Radi ti pomôžeme0948 113 912
Kontakt Vytvoriť účetPrihlásiť sa

Tula Blossom Free To Grow Tula Free to grow159.90 €

Tula Blossom Free To Grow
Tula Blossom Free To Grow
Tula Blossom Free To Grow
159.90 €
Skladom
pripravené na odoslanie ku Vám
Pre novorodencov Áno
Veľkosť Tula Free to grow
Typ Prackové/sponové
Tula Blossom Free To Grow
Materiál: 100% ručne vyrobený ľahký a vzdušný keper

Vhodný pre: novorodencov aj staršie deti

Oslavujte nezabudnuteľné momenty detstva s ergonomickým nosičom, ktorý rastie spolu s vašim bábätkom.


Rastúci, pohodlný a funkčný - taký je nosič od Tuly. Plynulo sa prispôsobí vášmu rastúcemu dieťatku, čím vám umožňuje prežívať tesnú blízkosť už od narodenia. Výšku a šírku nosiča môžete nastavovať a prispôsobovať presne na mieru dieťaťa.

Túto inovatívnu pomôcku môžete používať už od narodenia, a to bez nutnosti aplikácie novorodeneckej vložky „Infant Insert. Váha bábätka je rovnomerne rozložená medzi obidve ramená a boky rodičov. Nezaťažuje chrbticu dieťaťa ani rodiča.

Nosič je nastaviteľný v troch pozíciách šírky a dvoch pozíciách dĺžky, čo umožňuje pohodlnú a bezpečnú polohu dieťaťa v každej fáze jeho vývoja. Odnímateľná kapucňa efektívne podopiera hlavičku počas spánku a chráni ju pred vetrom i slnkom. Praktickou je aj kapsa na bedrovom páse na odkladanie drobností.

Nosič je ľahký a skladný, vhodný na bežné nosenie v meste a v prírode, vďaka čomu máte možnosť užívať si každodenné dobrodružstvo s vašim dieťatkom bez kočíku. Dieťa je v bezpečnej a pohodlnej pozícii a rodičia ocenia aj slobodu pohybu.

Manipulácia s nosičom je veľmi jednoduchá. Možnosť nosenia na bruchu aj na chrbte. Nosič je dostupný vo viacerých populárnych farbách.
info
info