Tula Clever nosič Štandard 139.90 €

Tula Clever nosič
139.90 €
Pre novorodencov Nie
Veľkosť Štandard
Typ Prackové/sponové
Materiál: 100% bavlnené plátno
Vhodný: od narodenia s novorodeneckou vložkou, inak od 7 kg do 20 kg

Tula detský ergonomický nosič je určený na nosenie detí vpredu alebo vzadu na chrbte. Má odnímateľnú kapucňu, ktorá môže slúžiť ako opora hlavy spiaceho dieťatka. Pri nosení je veľmi praktické aj malé vrecko na doklady či iné drobnosti umiestnené na bedrovom páse. Nastavovanie popruhov zaručí správne prispôsobenie nosiča. Bedrový pás je pre väčšie pohodlie členitý a vypolstrovaný, rovnako ako aj ramenné popruhy. Pre väčší komfort dieťatka je aj priestor, kde nosič obopína kolienka vyplnený, nevznikajú otlačenia aj pri dlhšom nosení.

Všetky nosiče Tula sú vyrobené zo 100% bavlneného plátna a kvalitných látok. Nájdete medzi nimi veľmi širokú, stále doplňovanú škálu vzorov a farieb. Nosič Tula sa vyrába v dvoch veľkostiach, Baby a Toddler.

Veľkosť Baby (Štandard) je možné používať od narodenia spolu s novorodeneckou vložkou Tula. Tú je možné dokúpiť samostatne, nie je súčasťou nosiča. Bez novorodeneckej vložky je nosič vhodný od 7 kíl.
Rozmery nosiča Tula Baby (Štandard):
Panel: výška 39 cm, šírka 37 cm
Bedrový pás: výška 12 cm, šírka 70-140 cm
Hmotnosť nosiča: 0,80 kg

Veľkosť Toddler je vhodná približne od 18 mesiacov, sedí deťom asi od veľkosti 80 cm. Vydrží až do 27 kíl, takže väčší nosič už iste potrebovať nebudete.
Rozmery nosiča Tula Toddler:
Panel: výška 45 cm, šírka 48 cm
Bedrový pás: výška 12 cm, šírka 70-140 cm
Hmotnosť nosiča: 0,80 kg

Nosič spĺňa potrebnú Európsku bezpečnostnú normu, materiály, z ktorých je vyrábaný sú certifikované s Öko-Tex Standard 100 testom kvality. Použité pracky a cvoky sú najvyššej kvality.

Ku každému nosiču je aj brožúra s návodom na používanie.

Ľahkú údržbu nosiča zaručí možnosť prania v práčke.