Tula Navigator Toddler size 149.90 €

Tula Navigator
Tula Navigator
149.90 €
Pre novorodencov Nie
Veľkosť Toddler size
Typ Prackové/sponové
Tula Navigator
Materiál: 100% bavlnené plátno
Vhodný: od 10 kg do 27 kg

Nádherný nosič Tula Navigator s telovým panelom v podobe mapy. S týmto nosičom sa určite nestratíte.

Všetky nosiče sú vyrobené zo 100% bavlneného plátna a kvalitných látok. Nájdete medzi nimi veľmi širokú, stále doplňovanú škálu vzorov a farieb. Nosič Tula sa vyrába v dvoch veľkostiach, Baby a Toddler.

Veľkosť Toddler je vhodný približne od 18 mesiacov, sedí deťom asi od veľkosti 80 cm. Vydrží až do 27 kíl, takže väčší nosič už iste potrebovať nebudete.
Rozmery nosiča Tula Toddler:
Panel: výška 45 cm, šírka 48 cm
Bedrový pás: výška 12 cm, šírka 70-140 cm
Hmotnosť nosiča: 0,80 kg

Každý nosič má odnímateľnú kapucňu, ktorá môže slúžiť ako opora hlavy spiaceho dieťatka. Pri nosení je veľmi praktické aj malé vrecko na doklady či iné drobnosti umiestnené na bedrovom páse. Nastavovanie popruhov zaručí správne prispôsobenie nosiča. Bedrový pás je pre väčšie pohodlie členitý a vypolstrovaný, rovnako ako aj ramenné popruhy. Pre väčší komfort dieťatka je aj priestor, kde nosič obopína kolienka vyplnený, nevznikajú otlačenia aj pri dlhšom nosení. Nosič je možné používať na nosenie vpredu aj na chrbte. Ľahkú údržbu nosiča zaručí možnosť prania v pračke.

Nosič spĺňa potrebnú Európsku bezpečnostnú normu, materiály, z ktorých je vyrábaný sú certifikované s Öko-Tex Standard 100 testom kvality. Použité pracky a cvoky sú najvyššej kvality.

Ku každému nosiču je aj brožúra s návodom na používanie.