Tula Party Pieces Free to Grow - Letná verzia Tula Free to grow171.70 €

Tula Party Pieces Free to Grow - Letná verzia
Tula Party Pieces Free to Grow - Letná verzia
Tula Party Pieces Free to Grow - Letná verzia
Tula Party Pieces Free to Grow - Letná verzia
171.70 €
Pre novorodencov Áno
Veľkosť Tula Free to grow
Typ Prackové/sponové
Tula Party Pieces Free to Grow - Letná verzia
Materiál: 100% ručne vyrobený ľahký a vzdušný keper
Vhodný pre: novorodencov aj staršie deti, nosnosť 20 kg

Unikátny sofistikovaný ergonomický nosič výrobcu Tula, ktorý rastie spolu s vašim bábätkom. Teraz už aj v letnej verzii so sieťkou, ktorá umožní prúdenie vzduchu k nosenému dieťatku.

Rastúci, pohodlný a funkčný - taký je nosič od Tuly. Plynulo sa prispôsobí vášmu rastúcemu dieťatku, čím vám umožňuje prežívať tesnú blízkosť už od narodenia. Výšku a šírku nosiča môžete nastavovať a prispôsobovať presne na mieru dieťaťa.

Túto inovatívnu pomôcku môžete používať už od narodenia, a to bez nutnosti použitia novorodeneckej vložky. Váha bábätka je rovnomerne rozložená medzi obidve ramená a boky rodičov. Nezaťažuje chrbticu dieťaťa ani rodiča.

Nosič je nastaviteľný v troch pozíciách šírky a dvoch pozíciách dĺžky, čo umožňuje pohodlnú a bezpečnú polohu dieťaťa v každej fáze jeho vývoja. Šírka nosiča sa nastavuje pomocou patentiek - kovových gombíkov na vnútornej strane bedrového pásu.

Odnímateľná kapucňa efektívne podopiera hlavičku počas spánku a chráni ju pred vetrom i slnkom. Praktickou je aj kapsa na bedrovom páse na odkladanie drobností.

Nosič je ľahký a skladný, vhodný na bežné nosenie v meste a v prírode, vďaka čomu máte možnosť užívať si každodenné dobrodružstvo s vašim dieťatkom bez kočíku. Dieťa je v bezpečnej a pohodlnej pozícii a rodičia ocenia aj slobodu pohybu.

Manipulácia s nosičom je veľmi jednoduchá. Možnosť nosenia na bruchu aj na chrbte.