Bunda na nosenie detí - Výpredaj posledný kus - celoročná hnedá M269.00 €

Bunda na nosenie detí - Výpredaj posledný kus - celoročná hnedá
Bunda na nosenie detí - Výpredaj posledný kus - celoročná hnedá
Bunda na nosenie detí - Výpredaj posledný kus - celoročná hnedá
269.00 €
Druh Bunda
Farba Čierna
Veľkosť M
Bunda na nosenie detí - Výpredaj posledný kus - celoročná hnedá
Materiál: povrch tvorí vodeodolný sofshell, vnútro 100% polyester
Veľkosť: 38
Vhodná: na nosenie vpredu aj na chrbte, tehotenská bunda

Unikátna európska handmade bunda na nosenie detí.

Maternelle je naozaj jedinečná bunda na nosenie detí s možnosťou nosenia vpredu aj na chrbte, a to aj počas tehotenstva. Jej revolučný a jednoduchý spôsob vám umožní nosiť ju celoročne! Má totižto odnímateľnú zimnú vsadku do celého kabátu, ktorá sa pripína pomocou plastových cvočkov. Zimná vsadka má navyše dlhé patenty na rukávoch s otvorom na palec a zaručí vám príjemné teplo.

Vrchnú bundu tvorí nepremokavý, kvalitný softshel. Zvnútra je podšitá a tak je teplejšia než väčšina iných, iba sofshelových búnd. Jej podšívka je z materiálu, ktorý nevytvára statickú elektrinu a je odolný voči treniu, ľahko sa vám bude preto bunda obliekať a to hlavne pri nosení na chrbte, kde je veľmi dôležité plynulé nasadzovanie alebo vyzliekanie bundy.

Bunda Maternelle má veľa vychytávok, ktoré pri nosení ocenia aj náročnejšie mamičky.

Tehotenská vsadka sa dá nosiť dvoma spôsobmi, jej pretočením hore nohami získate menšiu vsadku na nosenie novorodenca, či malého bábätka. Druhá vsadka je dostatočne široká aj pre väčšie dieťa, jej rozmer sa dá upravovať stiahnutím. K tejto vsadke je aj veľká „kapucňa“ pre dieťa, slúži ako dostatočne priestranný kryt pred dažďom, snehom či vetrom. Jej dlhé bočné elastické šnúrky vám zaručia, že aj pri nosení na chrbte ju ľahko dieťaťu pretiahnete ponad hlavičku. Dve priložené vsadky na nosenie detí využijete aj pri tandemovom nosení, nie je potreba dokúpenia extra vsadky.

Kapucňu pre matku je ľahké zrolovať a vytvoriť tak golier, nebude vám prekážať pri nosení dieťaťa na chrbte.

Otvor pre hlavu dieťaťa pri nosení vzadu sa dá veľmi ľahko stiahnuť za pomoci ľahko dostupných skrytých šnúrok vnútri kabátu. Je to veľká výhoda, pretože pri nahadzovaní bundy na chrbát si môžete otvor zväčšiť na maximum a predísť tak nervóznym reakciám zo strany dieťatka. Potom si už len ľahko stiahnete otvor a vaše dieťa je v teple.

Bunda je ušitá v tzv. tulipánovom strihu, to znamená, že v bokoch je voľnejšia a dole stiahnutá. Jej krásny tvar dopĺňajú aj ozdobné záševky. Tento strih je pri nosiacich bundách veľmi praktický, aj staršie dieťatko bude mať dostatočne veľa miesta na nožičky.