Didymos Lisca Minos 4.2m121.00 €

Didymos Lisca Minos
Didymos Lisca Minos
Didymos Lisca Minos
121.00 €
Materiál bavlna
Stav Nové
Veľkosť 4.2m
Typ Pevné
Didymos Lisca Minos
Materiál: 100% biobavlna
Gramáž: 190g/m2
Vhodná: pre novorodencov a menšie deti

Žakárová väzba zo 100% biobavlny v zaujímavých farbách, striedajú sa v nej modré, fialové a čierne nite.

Šatky z rady Lisca sa vyznačujú neskutočnou mäkkosťou a jemnosťou materiálu a skvelými nosiacimi vlastnosťami či pre novorodenca alebo staršie dieťa. Gramáž 190g/m2 zaručí jej vhodnosť pre novorodenca, nemusíte sa báť ani zanášania, všetky šatky Lisca sú mäkké a poddajné už z krabice.

Šatky Didymos k vám prídu nepredprané, čo znamená, že budú o niečo dlhšie, po prvom opratí sa bavlna mierne zrazí. Dĺžka šatky zahŕňa aj jeden šikmý cíp. Naviac je teda dĺžka druhého cípu. Dlhšie strany všetkých šatiek majú v strede nášivku, čo uľahčuje viazanie úväzov. Niektoré šatky majú aj farebne odlíšené lemy.

Surová bavlna, z ktorej sú neskôr šatky utkané, neobsahuje žiadne pesticídy ani herbicídy, vďaka ekologickému poľnohospodárstvu. Ani pri tkaní šatiek sa nepoužívajú žiadne chemikálie, iba prírodný zemiakový škrob. Priadza sa farbí každá zvlášť pred tkaním, preto sú farby omnoho trvácnejšie a odolnejšie. Používané farbivá neobsahujú škodliviny ani ťažké kovy a sú pri kontakte s pokožkou, potom či slinami úplne bezpečné a nezávadné.