Diva Basico Celeste Štandard 109.00 €

Diva Basico Celeste
Diva Basico Celeste
109.00 €
Pre novorodencov Áno
Veľkosť Štandard
Typ Bezsponové/ meitai/ flytai
Diva Basico Celeste
Zloženie: 100% bavlna
Gramáž: 270g/m²
Vhodný: pre novorodencov aj staršie deti

Tento model nosiča je dodávaný aj s kapucňou.

Farebná kombinácia Celeste je tvorená modrou a nežnou fialovou, bude určite krásna pre dievčatko aj chlapčeka. Luxusný dojem dotvára vzor rafinovaných, ornamentmi zdobených listov.

Diva Basico Mei tai je nosič vhodný od narodenia až do veku 2-3 rokov, závisiac od veľkosti dieťatka. Je ušitý zo šatiek Diva Basico a je vhodný na nosenie vpredu i vzadu, na chrbte. Na rozdiel od mei taiu Diva Essenza, má Diva Basico zjednodušený strih bez kapucne (niektoré verzie ju majú) a základných šnúriek. Šije sa iba jedna veľkosť, vhodná pre obvod pásu až 160 cm.

Mei tai disponuje širokými ramennými popruhmi, ktoré umožňujú naozaj komfortné nosenie. Nosič sa dá rozšíriť až o 20 cm, čo mu umožňuje reálne rásť s dieťatkom.

DIVA Basico, to sú šatky, ring slingy a mei taie, ktoré sú navrhované skúsenými dizajnérmi
v Taliansku.Na výber je široká škála perfektne ladiacich farebných kombinácií, ktoré potešia každú ženu. Produkty majú výbornú kvalitu. Sú vyrobené zo 100% vysokokvalitnej bavlny, výlučne farbenej iba AZO FREE farbami, čo znamená, že nedochádza k nepriaznivému pôsobeniu farieb na pozornosť detí. Šatky sú už od novoty veľmi príjemné, netreba ich zanášať a nemalou výhodou je aj ich priaznivá cena.

Aby sa udržala nižšia cena, produkty nie sú balené v obvyklých krabiciach, ale v igelitových vrecúškach s kartónom vo vnútri. Ku každej šatke je aj pribalený návod.