Diva Basico Perla Ring sling 55.00 €

Diva Basico Perla Ring sling
Diva Basico Perla Ring sling
Diva Basico Perla Ring sling
Diva Basico Perla Ring sling
Diva Basico Perla Ring sling
55.00 €
Diva Basico Perla Ring sling
Zloženie: 100% bavlna
Gramáž: 270g/m²
Vhodný: pre novorodencov aj staršie deti

Ring sling Diva Basico Perla je vyrábaný v nádhernej dvojkombinácií farieb, sivej a ružovo-fialovej, s jemným ornamentovým motívom. Pôsobí snovo a nežne, pripomína perlu s ružovými odleskami.

Diva Basico je ekonomicky výhodnou radou produktov na nosenie detí značky Diva Milano. Ich dizajn pochádza z Talianska a vyrábajú sa v Rusku.

Hliníkové ring slingové krúžky sú našité k látke, vytvárajúcej na ramene nožnicový sklad. Ten sa skladá z niekoľkých záhybov zošitých v jednom smere. Tento spôsob šitia ring slingov je veľmi elegantný a jednoduchý na manipuláciu.

Dĺžka ring slingu:
M: 180 cm


Diva Milano Ring slingy zaručujú bezpečné a ergonomické nosenie pre novorodencov i staršie deti.

DIVA Basico, to sú šatky, ring slingy a mei taie, ktoré sú navrhované skúsenými dizajnérmi
v Taliansku.Na výber je široká škála perfektne ladiacich farebných kombinácií, ktoré potešia každú ženu. Produkty majú výbornú kvalitu. Sú vyrobené zo 100% vysokokvalitnej bavlny, výlučne farbenej iba AZO FREE farbami, čo znamená, že nedochádza k nepriaznivému pôsobeniu farieb na pozornosť detí. Šatky sú už od novoty veľmi príjemné, netreba ich zanášať a nemalou výhodou je aj ich priaznivá cena.

Aby sa udržala nižšia cena, produkty nie sú balené v obvyklých krabiciach, ale v igelitových vrecúškach s kartónom vo vnútri. Ku každej šatke je aj pribalený návod.