Ergobaby Adapt Cool air Mesh Pearl Grey ergonomický nosič Uni151.00 €

Ergobaby Adapt Cool air Mesh Pearl Grey ergonomický nosič
151.00 €
Pre novorodencov Áno
Veľkosť Uni
Typ Prackové/sponové
Ľahký a priedušný - prémiový rad rastúceho nosiča z časti vyrobená zo sieťoviny, ktorý zaistí komfort počas prechádzok po parkoch, na výletoch či dovolenke aj v horúcich letných dňoch. Od novorodenca až k batoľaťu bez nutnosti novorodeneckej vložky.

Ergobaby Adapt - Ergonomický, pohodlný a rastúci. Vďaka trom nastaviteľným polohám sa dokonale prispôsobuje vášmu rastúcemu dieťatku od novorodenca až po batoľa s hmotnosťou 20 kg. Je ľahko použiteľný bez nutnosti novorodeneckej vložky. Perfektná konštrukcia nosiča zaručuje správnu podporu hlavičky.

Integrovaná kapucňa na spanie efektívne podopiera hlavičku dieťatka počas spánku a chráni ju pred slnkom aj vetrom. Mamičky nosič Ergobaby ADAPT Admiral Blue ocenia aj vďaka možnosti kojiť priamo v nosiči so zárukou maximálneho súkromia.

Extra polstrované ramenné popruhy a široký bedrový pás s opierkou ponúkajú novú úroveň pohodlia pre rodičov, ktorí sa tak môžu aj pri dlhodobom nosení cítiť maximálne komfortne. Váha dieťaťa je rovnomerne rozložená medzi obidve ramená a boky rodiča, a práve preto je Ergo také pohodlné.

Nosič je vyrobený z prémiovej 100% bavlny, s nastaviteľnými popruhmi s vysokou hustotou polstrovania. Nezaťažuje chrbticu dieťatka ani rodiča. Jeho veľkou výhodou je i to, že je veľmi ľahký a skladný. Hodí sa na bežné nosenie v meste aj v prírode, je ideálnou voľbou, ako si užiť každodenné dobrodružstvo s vašim dieťatkom bez kočíku. Dieťa je v bezpečnej a pohodlnej pozícii a rodičia majú slobodu pohybu.

Manipulácia s nosičom Ergo je veľmi jednoduchá, ponúka možnosť nosenia na bruchu, na chrbte i na boku.

Môže sa prať v práčke na šetrnom programe s jemným pracím prostriedkom do 30°.