Chceš poradiť? Radi ti pomôžeme0948 113 912
Kontakt Vytvoriť účetPrihlásiť sa

Fidella Fly tai na požičanie 12.00 €

Fidella Fly tai na požičanie
Fidella Fly tai na požičanie
Fidella Fly tai na požičanie
12.00 €
Skladom
Fidella Fly tai na požičanie
Vyskúšajte bezsponový nosič Fidella Fly tai vhodný pre deti od 3,5kg.
Vratna zaloha: 100eur
Minimálna výpožičná doba: 7 dni = 12 eur
Platba je možná iba vopred bankovym prevodom.


Do poznámky prosím napíšte dátum (od kedy do kedy) si chcete nosič požičať

UPOZORNENIE: požičané babyšatky či nosiče prosím NEPRAŤ, NEČISTIŤ ani NEŽEHLIŤ

Foto je ilustračné, vzor nosiča podľa dostupnosti.


Vhodný od: 3,5kg - cca 15kg (resp. od 3 mesiaca)

Fly- tai je typom mei- tai nosiča. Nemá žiadne spony, pracky či suché zipsy, uväzuje sa dvojitým uzlom a krásne sa prispôsobí telu podobne ako šatka. Pre komfortnejšie nosenie sú bedrový pás a ramenné popruhy vypolstrované, takže vás Fly tai nebude nikde tlačiť. Dĺžka bedrového pásu je 190 cm.

Chrbtová opierka je nastaviteľná za pomoci šnúrok, ktoré jednoducho stiahnete či roztiahnete. Pri Baby verzii tak môžete regulovať výšku chrbtovej opierky v rozmedzí od 26 -36 cm. Pri väčšej verzii zvanej New Size 30 -48 cm a pri Toddler verzii 33- 48 cm.

Šírku chrbtovej opierky (resp. šírku medzi nožičkami) taktiež regulujete pomocou šnúrky a to v rozmedzí od 11 - 37 cm pri Baby verzii, 11-45cm pri veľkosti New Size a 24 -45 cm pri Toddler verzii.

Súčasťou Fly tai je aj hlavová opierka (kapuca) pre zabezpečenie hlavičky napr. pri spánku. Ak opierku momentálne nevyužívate, jednoducho ju zmotáte a pripevniť ako krčný límec.

Výpožičná lehota začína plynúť dňom Vášho prebratia balíka resp. osobného prevzatia a končí dňom odoslania tovaru späť k nám resp. vrátenia tovaru osobne.
info
info