Chceš poradiť? Radi ti pomôžeme0948 113 912
Kontakt Vytvoriť účetPrihlásiť sa

Je Porte Mon Bébé Elephant Peacock Blue ergonomický nosič Uni80.00 € 129.00 €

Je Porte Mon Bébé Elephant Peacock Blue ergonomický nosič
80.00 € 129.00 €
Skladom
pripravené na odoslanie ku Vám
Pre novorodencov Áno
Veľkosť Uni
Typ Prackové/sponové
Materiál: vonkajšia a vnútoná vrstva 100% bavlna, sieťka 100% polyester, ramenné popruhy a bedrový pás v kombinácii s ekokožou (PU)
Vhodný: od narodenia do 20 kg, od 6 mesiacov aj na chrbte

Je Porte Mon Bébé uvádza pokrokový ergonomicky nosič PhysioCarrier pre 4 ročné obdobia na nosenie detí vpredu a na boku od narodenia do 20 kg, od 6 mesiacov aj na chrbte. PhysioCarrier sa zrodil v JPMBB ako mäkký ergonimický nosič, ktorý rešpektuje fyziologickú polohu dieťaťa, použiteľnosť, pohodlie, farebnosť.

Výhody nosiča JPMBB PhysioCarrier:

Nosič PhysioCarrier sa prispôsobí všetkým podnebiam a situáciám vďaka vyhŕňaciemu otvoru na odvetranie. To tiež umožňuje sledovať pozíciu dieťaťa v nosiči a zabezpečiť fyziologické držanie tela

Predné zrkadielko je užitočné na sledovanie dieťaťa keď ho nosíte na chrbáte. Masívne polstrovanie na popruhoch a bedrovom páse a možnosť prekrížiť ramenné popruhy poskytujú jedinečné pohodlie.

S voliteľným odnímateľným príslušenstvom Booster, ktoré zahŕňa vyberateľný vankúšik pod zadoček a polstrovaný valček pod hlavičku, môžete v nosiči PhysioCarrier nosiť novorodenca rešpektujúc jeho fyziológiu. Môžete tiež nosiť väčšie zvedavé dieťa na chrbte s použitím vankúšika pod zadoček, čím zvýšite jeho polohu na Vašom chrbte a bude môcť pozerať ponad Vaše plece a jeho pohľad nebude blokovať Váš chrbát.

Bočné popruhy umožňujú presné nastavenie nosiča podľa zohľadňujúc vek dieťaťa. To tiež pomáha dieťaťu lepšie podoprieť kolená a umožňuje lepšie podsadiť panvu pre široký a pohodlný sed dieťaťa.
Otestujte ho a zamilujte si ho.

Všetky výrobky JPMBB sú uznané medzinárodným inštitútom International Hip-Displasia Institute (IHDI) ako vhodné pre zdravý vývoj bedrových kĺbov bábätiek.
info
info