LennyLamb nosič Paisley Turquoise & Cream baby size Baby size 152.00 €

LennyLamb nosič Paisley Turquoise & Cream baby size
LennyLamb nosič Paisley Turquoise & Cream baby size
152.00 €
Pre novorodencov Nie
Veľkosť Baby size
Typ Prackové/sponové
LennyLamb nosič Paisley Turquoise & Cream baby size
Materiál: 100% bavlna, polstrovanie: 100% polyester
Gramáž šatky: 260g/m2
Vhodný: od 5 kg do 20kg

Skvelý nosič LennyLamb Paisley Turquoise & Cream bude perfektnou pomôckou na nosenie vášho dieťatka. Paisley Turquoise & Cream je limitovanou edíciou vo vzore paisley. Je to bohato zdobený motív v podobách kvapkovitých listov a jeho pôvod môžeme sledovať až do starovekých krajín Perzie či Indie. V kombinácií tyrkysovej a krémovo-bielej farby sa naozaj môžete cítiť exotická princezná a s hrdosťou v nej nosiť svoje dieťatko.

Ergonomický nosič LennyLamb je typ štruktúrovaného nosiča so špeciálnym dizajnom popruhov a bedrového pásu, ktorý zaistí, že bude perfektne sedieť na postave.

Nosič je možné používať na nosenie vpredu aj na chrbte. Je vyrobený z najkvalitnejších šatiek LennyLamb, materiály a farbivá sú podrobené testom kvality OEKO-TEX® Standard 100. Nosič má všetky potrebné certifikáty. Je vyrobený v Poľsku. Má až tri bezpečnostné poistky, ktoré slúžia ako prevencia náhleho odopnutia. Ramenné popruhy sa dajú nastaviť štyrmi spôsobmi, pre čo najväčšie pohodlie nosiaceho. Nosič má odopínateľnú kapucňu, ktorá môže slúžiť ako opierka hlavy spiaceho dieťatka. Má polstrovaný bedrový pás, ramenné popruhy a aj časť nosiča pri kolienkách dieťaťa, aby sa predchádzalo otlačeniam.

Vyrába sa vo verziach Baby a Toddler.
K nosiču nie je pribalená kapsička na pás a chrániče popruhov, tie si môžete objednať zvlášť.