Chceš poradiť? Radi ti pomôžeme0948 113 912
Kontakt Vytvoriť účetPrihlásiť sa

Nosič Lenka 4ever Požičovňa 12.00 €

Nosič Lenka 4ever Požičovňa
12.00 €
Vypožičané
Vyskúšajte si ergonomický rastúci nosič Lenka 4ever, vyrobný z kvalitnej Lenka šatky.
Nosič je vhodný pre deti od veľkosti 62 (cca 3 mesiace) po veľkosť 104.

Záloha za požičanie nosiča: 120 eur
Minimálna výpožičná doba: 7 dni = 12 eur
Platba je možná iba vopred bankovym prevodom.Nosič je plne nastaviteľný na mieru dieťatka od 3 mesiacov a s prehľadom vystačí na celé obdobie nosenia. Šírka nosiča sa nastavuje veľmi jednoducho pomocou sťahovacích šnúrok umiestnených na prednej strane chrbtovej opierky tesne nad bedrovým pásom. Šnúrky stačí stiahnuť podľa veľkosti vášho bábätka a zaviazať na uzol.

V hornej časti chrbtovej opierky sa nachádzajú gumičky, pomocou ktorých efektívne nastavíte šírku nosiča tak, aby bola fixovaná hlavička dieťatka, ktoré ju ešte samo neudrží. Tento spôsob nastavenia nosiča zaručuje maximálnu bezpečnosť počas nosenia.

Nastaviteľná je aj výška chrbtovej opierky, ktorú podľa potreby stiahnete/povolíte pomocou sťahovačov v hornej časti chrbtovej opierky.

Bedrový pás je dômyselne navrhnutý tak, aby sa dokonale prispôsobil každému typu postavy. Je mäkký a pohodlný a vo svojom strede obsahuje praktickú kapsičku. Využijete ju ako vrecko na uloženie pár drobností.

Ramenné popruhy nosiča sa vyrábajú v dvoch variantoch:
1. široké mierne polstrované, ktoré môžete na chrbte krížiť, alebo nosiť klasicky s použitím spojovacej pracky (je súčasťou balenia)

2. klasické ergonomicky tvarované (bez možnosti kríženia)

K dispozícii na požičanie je nosič s klasickými nekríženými popruhmi.

Nosič je vybavený kapucňou, ktorá poslúži proti slniečku, vetru alebo na elimináciu okolitého ruchu, kď dieťatko v nosiči zaspí. Na tento účel je určená aj vyvýšená chrbtová opierka. Na uchytenie kapucky slúžia gumičky, ktoré sa prichytia na háčiky umiestnené na ramenných popruhoch.

Nosič je celošatkový.

Do poznámky prosím napíšte dátum (od kedy do kedy) si chcete nosič požičať.
UPOZORNENIE: požičané babyšatky či nosiče prosím NEPRAŤ, NEČISTIŤ ani NEŽEHLIŤ.

Výpožičná lehota začína plynúť dňom Vášho prebratia balíka resp. osobného prevzatia a končí dňom odoslania tovaru späť k nám resp. vrátenia tovaru osobne.

Foto je ilustračné, vzor nosiča podľa dostupnosti.
info
info