Chceš poradiť? Radi ti pomôžeme0948 113 912
Kontakt Vytvoriť účetPrihlásiť sa

Nosič Manduca Požičovňa 12.00 €

Nosič Manduca Požičovňa
Nosič Manduca Požičovňa
12.00 €
Skladom
Nosič Manduca Požičovňa
Vyskúšajte nosič Manduca so zapínaním na spony.

vratná záloha 105€
Minimálna výpožičná doba: 7 dni = 12 eur
Platba je možná iba vopred bankovym prevodom.Do poznámky prosím napíšte dátum (od kedy do kedy) si chcete nosič požičať.


UPOZORNENIE: požičané babyšatky či nosiče prosím NEPRAŤ, NEČISTIŤ ani NEŽEHLIŤ!

Materiál: vonkajší materiál 55% konope a 45% biobavlna, vnútorný materiál 100% biobavlna
Vhodný: od 3,5 kg do 20 kg

Nosič Manduca New style v petrolejovej farbe.

Manduca je obľúbený ergonomický nemecký nosič pre deti. Športovo-elegantný dizajn, krásne farebné kombinácie a predovšetkým prísne kontrolovaná kvalita použitých materiálov robí z Manducy naozaj prvotriedny nosič.

Je vhodný na nosenie vredu, na chrbte a na boku.

Manduca je vďaka integrovanej novorodeneckej vložke vhodná už od narodenia, bez jej použitia ju môžete používať od 3-4 mesiacov veku dieťatka. Jej maximálna nosnosť je 20 kíl.
Chrbtová opierka sa dá rozšíriť odopnutím praktického zipsu. Nosič má aj kapucňu, ktorú je možné schovať do malej kapsičky, čím sa vytvorí optimálna opora hlavičky novorodenca.
Nosič má pevne polsrovaný bedrový pás a zaručí vám pohodlné nosenie bez jeho prehýbania pod váhou noseného dieťaťa. Rovnako aj ramenné popruhy sú polstrované a pohodlné aj pre citlivé plecia. Je možné ich zapnúť aj do kríža, čím sa váha dieťaťa rovnomerne rozloží na chrbát nosiaceho.

Spony a pracky Duraflex sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, sú podložené a pri nosení nijako neotláčajú. Taktiež zips značky YKK je veľmi kvalitný a neobsahuje nikel.

Vďaka podielu konope v materiáli použitom na výrobu je nosič termoregulačný a zaručí vášmu dieťaťu pohodlie v horúcich letných či chladných dňoch roka.

Výpožičná lehota začína plynúť dňom Vášho prebratia balíka resp. osobného prevzatia a končí dňom odoslania tovaru späť k nám resp. vrátenia tovaru osobne.

info
info