Storchenwiege Inka 3.6m83.00 €

Storchenwiege Inka
Storchenwiege Inka
Storchenwiege Inka
Storchenwiege Inka
83.00 €
Materiál bavlna
Stav Nové
Veľkosť 3.6m
Typ Pevné
Storchenwiege Inka
Materiál: 100% bavlna
Gramáž: 240g/m2
Vhodná: pre novorodencov aj staršie deti

Šatka Inka je utkaná v krásnej farebnej kombinácií. Striedajú sa v nej odtiene fialovej, modrej, červenej, žltej a zelenej farby.

Šatky Storchenwiege majú na trhu dlhoročnú tradíciu, za dobrú cenu kúpite nadštandardnú kvalitu. Šatky sú tenké ale veľmi kvalitne a pevne utkané, takže poslúžia výborne aj pri ťažších deťoch. Čím dlhšie sa nosia, tým sú príjemnejšie a mäkkšie, zo začiatku vyžadujú určité zanášanie. Na oplátku vám s prehľadom odpustia začiatočnícke chyby vo viazaní, v úväze krásne dieťatko obopnú a držia, nemajú tendenciu povoliť. Tieto šatky sa stanú nenahraditeľnými spoločníčkami na potulkách prírodou, či mestskou „džungľou“. Výnimočná technika tkania a zdvojené vlákna zaručujú, že je šatka veľmi odolná, nezatrháva sa a je skvelým pracantom. Šatky majú zošikmené konce a štandardnú šírku 70 cm. Netreba ich vôbec žehliť, nekrčia sa a držia svoj tvar aj po rokoch intenzívneho nosenia. Je možné prať ich na 60°C.

Ku každej šatke je priložený aj podrobný návod na viazanie jednotlivých úväzov. Všetko doplňujú pre lepšiu názornosť fotografie.