Storchenwiege Leo Rouge 3.6m83.00 €

Storchenwiege Leo Rouge
Storchenwiege Leo Rouge
Storchenwiege Leo Rouge
Storchenwiege Leo Rouge
Storchenwiege Leo Rouge
Storchenwiege Leo Rouge
83.00 €
Materiál bavlna
Stav Nové
Veľkosť 3.6m
Typ Pevné
Storchenwiege Leo Rouge
Materiál: 100% bavlna
Gramáž: 240g/m2
Vhodná: pre novorodencov aj staršie deti

Šatka Leo Rouge je utkaná z červenej a fialovej bavlnenej priadze. Má farebne odlíšené okraje, čo je výhodou pri viazaní, ľahšie si ustriehnete pretočenie šatky.

Šatky Storchenwiege majú na trhu dlhoročnú tradíciu, za dobrú cenu kúpite nadštandardnú kvalitu. Šatky sú tenké ale veľmi kvalitne a pevne utkané, takže poslúžia výborne aj pri ťažších deťoch. Čím dlhšie sa nosia, tým sú príjemnejšie a mäkkšie, zo začiatku vyžadujú určité zanášanie. Na oplátku vám s prehľadom odpustia začiatočnícke chyby vo viazaní, v úväze krásne dieťatko obopnú a držia, nemajú tendenciu povoliť. Tieto šatky sa stanú nenahraditeľnými spoločníčkami na potulkách prírodou, či mestskou „džungľou“. Výnimočná technika tkania a zdvojené vlákna zaručujú, že je šatka veľmi odolná, nezatrháva sa a je skvelým pracantom. Šatky majú zošikmené konce a štandardnú šírku 70 cm. Netreba ich vôbec žehliť, nekrčia sa a držia svoj tvar aj po rokoch intenzívneho nosenia. Je možné prať ich na 60°C.

Ku každej šatke je priložený aj podrobný návod na viazanie jednotlivých úväzov. Všetko doplňujú pre lepšiu názornosť fotografie.