Ergobaby Adapt


Ergonomické nosiče Ergobaby sú vyhľadávanými pomôckami na nosenie detí. Ide o látkové nosiče vyhotovené z vysokokvalitného materiálu, ktoré sú vhodné pre deti od 5 kg do 20 kg. Na nosenie novorodenca je nevyhnutné použiť externú novorodeneckú vložku, v ktorej je dieťatko umiestnené do veku približne troch mesiacov. Toto platí v prípade modelov Ergobaby Original a Ergobaby Organic. Výnimkou je Ergobaby Adapt – jedinečný a prepracovaný ergonomický nosič, ktorý je rastúci, a teda plne nastaviteľný na mieru dieťatka. Práve preto v ňom rodičia môžu nosiť aj novonarodené dieťatko bez nutnosti použitia novorodeneckej vložky. Pozrime sa na detský nosič Ergobaby Adapt bližšie.
 

Ako nosič „rastie“
Ergonomický nosič Ergobaby Adapt je nastaviteľný na mieru bábätka. Šírka chrbtovej opierky sa nastavuje na vnútornej strane bedrového pásu pomocou integrovaných suchých zipsov. Pre najmenšie detičky sa suchý zips zapína čo najbližšie k stredu bedrového pásu, postupne ako dieťatko rastie, zapínate suchý zips ďalej od stredu bedrového pásu. Nosič je nastaviteľný pre obdobie: 0-3mesiace, 3-9 mesiacov, 9-48 mesiacov. Ponúka veľmi jednoduché použitie pre novorodencov i väčšie už chodiace deti. Vďaka hlbokému sedeniu, ktoré je postupne s rastúcim dieťatkom nastaviteľné nosič Ergobaby Adapt napodobňuje polohu dieťatka v lone matky pred narodením. Podporuje ergonomicky správnu polohu sedu, správny rast detských bedier, panvy, chrbtice a to všetko v spolupráci s medzinárodným inštitútom dysplázie bedrového kĺbu.

 

Fixácia hlavičky
Recenzie na rastúci nosič Ergobaby Adapt sú od mamičiek veľmi dobré aj vďaka prepracovanému spôsobu istenia hlavičky dieťatka. V hornej časti chrbtovej opierky sa nachádza vypolstrovaná časť, ktorá je príjemne mäkká a veľmi efektívne fixuje hlavičku. Môžete ju mať zloženú dole na chrbte dieťatka, alebo ju pre väčšie dieťatko zapnúť vyššie.
 

Popruhy a bedrový pás
Bedrový pás je pevný, obsahuje aj zadný panel na fixáciu chrbta rodiča pri nosení. Nosenie je preto komfortné pre dieťatko aj jeho mamičku či otecka. Ramenné popruhy sú bohato polstrované, umožňujú dva spôsoby zapínania – klasicky, alebo aj prekrížením na chrbte. Bedrový pás aj popruhy sú regulovateľné vo svojej dĺžke, preto sa prispôsobia akejkoľvek postave.


Dizajn
Jedným z charakteristických znakov nosiča Ergobaby Adapt je aj jeho elegantný dizajn. Nosiče sa vyrábajú prevažne v odtieňoch čiernej, sivej a modrej farby. Môžu obsahovať aj jemné vzory a motívy. Dostupné sú aj nosiče v pestrofarebnom prevedení, ale dominujú tie jedno až dvojfarebné. Nosič je preto univerzálnou nosiacou pomôckou pre malých chlapčekov a dievčatká, ale rovnako aj pre nosiacich rodičov.

Súčasťou nosiča Ergobaby Adapt je kapucňa, ktorá sa nachádza vo vrecku v hornej časti chrbtovej opierky. Kapucňa je pomôckou, ktorá dieťatko ochráni pred vetrom, chladom i slnkom, ale aj pred ruchom z okolia. Manipulácia s nosičom je veľmi jednoduchá, umožňuje nosenie v troch polohách - vpredu, vzadu a aj na boku. Je vyrobený z vysokokvalitnej 100% bavlny, preto je bezpečný a príjemný aj pre citlivú detskú pokožku. Nosič využijete na prechádzke v parku, v meste, na nákupoch, ako aj v pohodlí domova.


Ergobaby Adapt – cena
Toto je otázka, ktorá zaujíma každého rodiča :-) Cena za nosič Ergobaby Adapt vystihuje jeho kvalitu, funkčnosť, univerzálnosť prevedenia a sofistikovanosť. Pohybuje sa okolo hodnoty 139 eur. V prípade, že si nosič chcete najprv vyskúšať a zistiť, či bude sedieť vám a vášmu dieťatku, môžete si ho požičať v našej požičovni.


Podobné články


Viem, že nosenie prospieva mne i dieťatku, prečo?

Viem, že nosenie prospieva mne i dieťatku, prečo?

Nosiace maminy a tatinov som si prvýkrat všimla už dávnejšie v zahraničí, ešte keď na Slovensku nosenie bábätiek moc populárne nebolo. Vtedy som si povedala,že keď ja budem mať dieťatko, tak určite ho budem nosiť na sebe.

Kontakt

Kontakt

Požičovňa

Požičovňa

Gramáž šatiek

Gramáž šatiek

Začíname so šatkovaním

Začíname so šatkovaním

So šatkovaním môžeme začať hneď po narodení. Aj keď okolie straší, že dieťatko by po narodení malo byť uložené na rovnej podložke, pretože nemá spevnené chrbtové svalstvo, netreba sa báť.

Ako sa rozdeľujú šatky

Ako sa rozdeľujú šatky

Šatky možno rozdeliť podľa viacerých kritérií. Pevné a elastické Zanosené a nové Vysokogramážové, strednej gramáže a nízkogramážové Prímesové

Nosenie-ľahšie materstvo?

Nosenie-ľahšie materstvo?

Je aj vaše dieťatko náročné a hľadáte spôsob ako si uľahčiť starostlivosť? V článku sa dočítate, ako by vám mohlo pomôcť nosenie, spomenú sa aj všetky jeho hlavné výhody.

sdasadsdasadsads

sdasadsdasadsads

Výber nosiča

Výber nosiča

Vybrať si ten správny nosič môže byť pre rodičov často veľmi zložité. V článku sa dozviete užitočné informácie, ktoré vám môžu výber uľahčiť.

Obchodné podmienky

Obchodné podmienky

Rastúce nosiče

Rastúce nosiče

Hľadáte nosič na celé nosiace obdobie? Pozrite si prehľad nosičov, ktoré porastú spolu s vašim bábätkom.

Kojenie v šatke alebo v nosiči

Kojenie v šatke alebo v nosiči

Mať voľné ruky, venovať sa rozličným činnostiam a popritom kojiť dieťatko? Áno! So šatkou a nosičom je život jednoduchší aj v prípade dojčenia. Presvedčte sa sami.