Šatky Luna Dream

 

Kvalitný materiál, vysoká nosnosť, prekrásny dizajn. Šatky Luna Dream sa stanú aj vašim splneným snom.

 

Každý, kto hľadá šatku na celé nosiace obdobie, by sa mal zoznámiť s výrobcom Luna Dream. V jeho ponuke sú totiž kvalitné šatky, ktorých vlastnosti zaručujú, že nosenie bude pohodlným a príjemným zážitkom pre vás aj dieťatko.

Poľský výrobca Luna Dream kladie veľký dôraz na to, aby boli jeho šatky vyrobené v najvyššej kvalite. Celý proces výroby prebieha v Poľsku, a práve preto je možné dohliadať na každú jednu časť výroby šatiek.

 

Druhy šatiek
Materiál je veľmi starostlivo vyberaný, aby sa docielilo, že šatky Luna Dream budú príjemne mäkké a poddajné už od novoty. Šatky si nevyžadujú zanášanie, preto sú výbornou voľbou aj pre rodičov, ktorí so šatkovaním práve začínajú. Luna Dream ponúka kvalitné a krásne šatky v pestrej ponuke dizajnov, vzorov, motívov a farieb. Vo všeobecnosti ich môžeme rozdeliť do troch oblastí: šatky s pásikmi, kockované šatky a žakárové šatky. Poďme sa na ne pozrieť bližšie.

 

Šatky Luna Dream s pásikmi

Na výber je veľké množstvo šatiek Luna Dream s pásikmi. Výrobca vychádza v ústrety všetkým požiadavkám, a preto v jeho ponuke nájdete menej nápadné pásikavé šatky v jemných farbách, ale aj výrazné štýlové pomôcky na nosenie detí. Gramáž šatiek sa pohybuje v rozmedzí od 220 g/m2, čo sú šatky vhodné pre novorodencov a menšie detičky, cez 230 g/m2 až po veľmi nosné šatky s gramážou 280 g/m2. Dĺžka šatiek je dostupná od najmenšej XS (3,2m) až po najväčšiu XXL (5,8m). Šatky Luna Dream sú vyrobené z kvalitnej bavlny, ale k dispozícii sú aj šatky s prímesami – ľan, bambus a vlna.

        

Kockované šatky Luna Dream

Zaujímavý vizuálny efekt vytvára použitie kockovaného vzoru na šatke. Štvorce a kocky sa striedajú v rozličných farbách a farebných odtieňoch, čím v úväze šatka pôsobí skutočne krásne. Kockované šatky Luna Dream sú veselé spoločníčky na nosenie vášho dieťatka počas každého dňa. Môžete sa rozhodnúť pre pestrofarebnú šatku Luna Dream Magic Summer Grid, alebo siahnuť po tmavších farbách, aké má aj šatka Space Moon Grid. V oboch prípadoch platí, že si šatku pre jej mäkkosť, jemnosť, pohodlnosť a dizajn zamilujete od prvého okamihu. Gramáž kockovaných šatiek sa pohybuje okolo hodnoty 220 g/m2. Dĺžka šatiek je dostupná od najkratšej XS (3,2m) až po najdlhšiu XXL (5,8m).

                             
 

Žakárové šatky Luna Dream
Žakárová väzba, ktorou sú tkané niektoré šatky, umožňuje vytvárať na šatke krásne vzory a motívy, pretože s každou osnovnou niťou sa pracuje osobitne. Umožňuje taktiež doslova hru farieb, pretože práve vďaka žakárovej väzbe sú farby na jednej strane šatky opačné ako na druhej strane. Takýmto spôsobom vznikajú prekrásne dizajnové šatky s atraktívnymi motívmi a vyobrazeniami. Žakárové šatky Luna Dream sú plné prírodných, elegantných ale aj rozprávkových motívov. Veľmi pekná a nevšedná je šatka Field Ears, ktorej dizajn tvoria klasy obilia. Hviezdičky a mesiačiky hrajú hlavnú úlohu na šatkách Luna Dream Pink v ružovo-modrej farebnej kombinácii a Luna Dream Jeans v modrom farebnom prevedení. Nadšenci rozprávok si zamilujú krásnu elegantnú šatku s motívom Malého princa Little Prince. Ako kráľovná bude pôsobiť každá žena v šatke Black and Gold. Gramáž žakárových šatiek výrobcu Luna Dream je na úrovni hodnoty 280 g/m2.


       

 

Ak hľadáte kvalitnú, pohodlnú a peknú šatku vhodnú pre deti od narodenia, ktorá vám vydrží na celé obdobie nosenia a ktorá má navyše nízku cenu, Luna Dream je správnou voľbou. Výrobca je cenami za svoje šatky podobný šatkám poľského výrobcu Little Frog.

 

Všetky šatky výrobcu Luna Dream nájdete na tomto odkaze.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať cez náš formulár.

Sledujte aj našu Facebookovú stránku, na ktorej sa dozviete o všetkých novinkách, akciách a pripravovaných súťažiach v našom e-shope!

 

Prajeme Vám krásne nosenie :-)

 

 


Podobné články


Kojenie v šatke alebo v nosiči

Kojenie v šatke alebo v nosiči

Mať voľné ruky, venovať sa rozličným činnostiam a popritom kojiť dieťatko? Áno! So šatkou a nosičom je život jednoduchší aj v prípade dojčenia. Presvedčte sa sami.

Šatky Fidella

Šatky Fidella

Jemnučká na dotyk, vhodná od narodenia, bez zanášania a s nádherným dizajnom. Šatka od Fidelly ponúka ešte viac.

Nová alebo zanosená šatka?

Nová alebo zanosená šatka?

Mnoho mamičiek, ktoré len začínajú s nosením v šatke, sa najviac zaoberajú práve touto otázkou. Akú šatku je najlepšie si zaobstarať hneď na začiatok? Kúpiť pre novorodenca novučičkú, nezanosenú šatku alebo siahnuť radšej po bazárovej, ekonomickejšej vari

Aká je to šatka na celé nosiace obdobie?

Aká je to šatka na celé nosiace obdobie?

Šatkou na celé nosiace obdobie nazývame takú šatku, ktorá je dostatočne nosná aj pre ťažšie deti, ale zároveň je do nej možné viazať už aj novorodenca. Kto sa v šatkách vyzná vie, že naraziť na naozaj dobrú šatku na celé nosiace obdobie môže byť niekedy z

Šatky Yaro

Šatky Yaro

Nádherné vzory, motívy, pestré farby a prijateľné ceny. Reč je o šatkách holandského výrobcu Yaro.

Šatky Diva Milano

Šatky Diva Milano

Nosnosť, jemnosť, kvalita a nádherné luxusné motívy. Zistite viac o šatkách Diva Milano.

Nosiče a šatky Rischino

Nosiče a šatky Rischino

Sú krásne, pohodlné, vhodné od narodenia a navyše naše slovenské. Spoznajte bližšie nosiče a šatky výrobcu Rischino.

Šatky Little Frog

Šatky Little Frog

Sú krásne, majú veselé motívy, hravé farby a skvelé ceny. Spoznajte bližšie šatky Little Frog.

Elastická šatka

Elastická šatka

Elastické šatky sú ideálne pre novorodencov. Prečítajte si o ich vlastnostiach a naučte sa úväz s elastickou šatkou.

LennyLamb šatky a ergonomické nosiče

LennyLamb šatky a ergonomické nosiče

LennyLamb je výrobca šatiek, ergo nosičov, oblečenia a doplnkov ako tašky či slintáčiky. Nádherný dizajn, pestrá ponuka produktov.